Collagen Lift Paris™ Kilo Aldırır Mı?

En son güncellendiği tarih: 7 Ağu 2020

“Kolajen takviyeleri kilo aldırır mı? Hangi kolajen daha yararlı? Sıvı kolajen zararları nelerdir?” gibi bir çok soru; kolajen takviyesine başlama sürecinizde aklınızı karıştırabilir. Gelin bu sorulara birlikte yanıt bulalım.


Öncelikle belirtmek isteriz ki piyasada bulunan bitçok kollajen takviyesi formüllerinde şeker içermektedir. Şeker, gıda takviyeleri içerisinde en çok uzak durmanız gereken maddedir. Bunun ardından kimyasal koruyucular, sağlığı tehdit eden tatlandırıcılar gelir. Bu üç maddenin yediğiniz/içtiğiniz hiçbir takviyede olmamasını tavsiye ederiz.


Bunun dışında sıvı kolajen takviyesi seçerken dikkat etmeniz gereken farklı unsurlar da vardır. Bunlar kolajen tipi, kolajen kaynağı, dalton ağırlığı gibi çeşitlendirilebilir. Sıvı collagen seçiminde aklınızda soru işareti kalmayacak kadar detaylı olan Kolajen Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

başlıklı yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Collagen Lift Paris™ Kilo Aldırır Mı?

Sorumuzun cevabına gelecek olursak; Collagen Lift Paris™ kilo aldırmaz! Aslında bu Collagen Lift Paris™ ile sınırlı değil, şeker içermeyen birçok takviye kilo aldırmaz denilebilir. Sizin tüketim şekliniz bu noktada çok önemlidir. Biz kendi ürünlerimizin suya karıştırılarak tüketilmesini öneriyoruz. Çünkü lezzetine dair en ufak bir kaygımız dahi yok! Peki kırmızı meyve aroması ile, içen kişinin ağzında hoş bir tat bırakan Collagen Lift Paris™, nasıl veya neden kilo aldırır? Cevap çok basit: şekerli bir içeceğe karıştırarak tüketirseniz! “Ama ben doğal sıkma meyve suyuna karıştırıyordum.” diyenler, maalesef evde yapsanız bile her meyve suyu bir şeker deposudur. Dolayısıyla kilo aldırır.


Kullanıcıları ile sürekli iletişim halinde olan dinamik bir firma olarak, binlerce kullanıcımızda; doğru kullanımda daha önce hiç kilo alımına rastlanmadı!

0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul

Tasarım

2021 © Collagen Lift Paris™