Collagen Lift Paris™ RED CARPET

Collagen Lift Paris™ Red Carpet, içilebilir kolajen, Hyaluronik Asit, Akdeniz yosunu ve C vitamininden oluşan güçlü bir kombinasyondur.

Vücudumuzda Bulunan Hyaluronik Asit Nedir?

Hyaluronik Asit, cildinizde cildinize oldukça faydası bulunan jel benzeri bir moleküldür. Cilt hücrelerinde ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilir, mükemmel bir nemlendirici olarak görevini gerçekleştirir ve ciltteki pürüzsüzlüğü artırır. Bilimsel çalışmalar, Hyaluronik Asidin cilt hidrasyonunu artırdığını, kolajen üretimini yükselttiğini ve cildin esnekliğini koruduğunu göstermiştir.

Verisol Kolajen Hidrolizat                             Ulvaline Deniz Yosunu

5000 mg                                                         3000 mg

Hyalüronik Asit                                               C Vitamini

100 mg                                                            60 mg

Formülümüze Hyalüronik Asit ekledik ve deniz yosununu arttırdık!  Kozmetik cerrahide vazgeçilmez olan Hyalüronik Asit ile vücudumuzun sene geçtikçe kaybettiği kolajeni bir araya getirdik. Aminoasit ve antioksidan deposu Ulvaline Deniz Yosunu ile güçlendirdik! 5000 mg Kolajen, 100 mg Hyalüronik Asit ve 3000 mg Ulvaline Deniz Yosunu ile Collagen Lift Paris™ Red Carpet.

Yaşla Hyaluronik Asit Kaybı

Azalan Hyaluronik asit seviyelerinin yaşlanma sürecine eşlik ettiği bilinmektedir ve 40'lı yılların ortalarına geldiğimiz zaman, vücudumuzun ihtiyaç duyduğu miktarın ancak yarısını üretiriz.

Hyaluronik Asit Katkısı

Hyaluronic Acid cildin nemini korur ve kolajen sentezini muhafaza eder, cilt bakım kremlerinden ziyade oral kullanım ayrıca faydalıdır. Hyaluronik Asit ve kolajenin vücudumuzda doğal olarak daha yüksek seviyelerde bulunması, daha yumuşak, kırışıklıklara ve ince çizgilere karşı dirençli bir cilt anlamına gelir.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™