top of page

Collagen Lift Paris™ Red Carpet

Fransız güzellik ödülünün sahibi, kolajen severlerin bir numaralı tercihi! Collagen Lift Paris™ Red Carpet, içilebilir kolajen, Hyaluronik Asit, Akdeniz yosunu ve C vitamininden oluşan güçlü bir kombinasyondur.

Vücudumuzda Bulunan Hyaluronik Asit Nedir?

Hyaluronik Asit, cildinizde cildinize oldukça faydası bulunan jel benzeri bir moleküldür. Cilt hücrelerinde ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilir, mükemmel bir nemlendirici olarak görevini gerçekleştirir ve ciltteki pürüzsüzlüğü artırır. Bilimsel çalışmalar, Hyaluronik asidin cilt hidrasyonunu artırdığını, kolajen üretimini yükselttiğini ve cildin esnekliğini koruduğunu göstermiştir. Azalan hyaluronik asit seviyelerinin yaşlanma sürecine eşlik ettiği bilinmektedir ve 40'lı yılların ortalarına geldiğimiz zaman, vücudumuzun ihtiyaç duyduğu miktarın ancak yarısını üretiriz.

RedCarpet_2.png

Verisol Kolajen Hidrolizat                             

5000 mg                                                         

Ulvaline Deniz Yosunu

3000 mg

Hyalüronik Asit                                             

100 mg                                                           

C Vitamini

60 mg

Formülümüze Hyalüronik Asit ekledik ve deniz yosununu arttırdık!  Kozmetik cerrahide vazgeçilmez olan Hyalüronik Asit ile Kolajeni bir araya getirdik. Bu formülü de Ulvaline Deniz Yosunu ile güçlendirdik! Ayrıca içeriğinde bulunan Vitamin C, kemiklerin ve kıkırdağın normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. (*Türk Gıda Kodeksi Beslenme Ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği)

bottom of page