Sıkça Sorulan Sorular

S: Collagen Lift Paris™ içerisinde bulunan kolajen nerden elde edilmektedir?

C: Verisol® büyükbaş hayvanlardan elde edilen hayvansal bir kolajendir. Helal sertifikası vardır. Collagen Lift Paris™ vejetaryenler ve veganlar için uygun değildir.

 

S: Ne kadar sürede sonuçları görebiliriz?

C: Test sonuçlarımıza göre cilt durumunda görünür değişimler ve kırışıklıklarda azalma 4 hafta (günlük kullanım) içerisinde gözle görülür hale gelmektedir.

S: Neden deniz yosunu özü ve C vitamini eklenmiştir?

C: Fransa'nın güneyinde hasat edilen yosun olan Ulva Mediterranea'yı, yalnızca cildin kolajen emmesine yardımcı olmak için değil aynı zamanda gerekli aminoasitler, kalsiyum, magnezyum ve çinko bakımından zengin olduğu için Collagen Lift Paris™'e ekledik. İçerisinde UV koruyucu pigmentler, karotenoidler, klorofiller ve ksantofiller bulunduğu gibi serbest radikalleri hücrelerden söküp atan güçlü bir anti-oksidan etkisi de bulunmaktadır. C Vitamini ise kolajen üretimi için gereklidir, deri içerisinde kolajen üretimine yardımcı olmak için kolajen üretiminin yanı sıra günlük ihtiyacınızın da %60 ihtiyacını karşılayacak oranda C vitamini ekledik.

 ​

S: Collagen Lift Paris™ kilo almama neden olur mu?

C: Ürünümüz şeker içermemektedir. 1.000'den fazla kadın üzerinde yapılan klinik çalışmalar sırasında hiçbiri kilo almadı. Bir protein olan kolajenin, ürünü aldıktan sonra tok hissettirmesi gerekir. Ayrıca yosun özütü Ulvaline®, Fransa'da birçok detoks/kilo verme ürününde kullanılır.

S: Collagen Lift Paris™ tadı nasıl?

C: Kırmızı meyve aromalıdır. Lezzetli bir aromaya sahiptir.

 

S: Collagen Lift Paris™ almak için en iyi zaman ne zaman?

C: Sabah kahvaltıdan 30 dakika önce veya geceleri yatmadan hemen önce aç karna alınmalıdır. Sabah çok hızlı kana karışma avantajı olduğu gibi uyku esnasında da emilimi kayıpsız sağlanabilir.

S: Collagen Lift Paris™ kullanmayı bırakırsam ne olur?

C: Kolajen 25 yaşımızdan sonra her geçen sene vücudun üretimini azalttığı bir proteindir. Çalışmalarımız en son alımdan 4 hafta sonra kırışıklıkların ve ince çizgilerin önemli ölçüde azaldığını göstermiştir. Bununla birlikte, yaşlanma ile birlikte kolajen üretimi yavaşladığından, Verisol®'in gençleştirici etkileri, düzenli olarak Collagen Lift Paris™ takviyesi ile muhafaza edilmelidir. Bırakıldığında vücudun ürettiği kolajen yetersiz kalacağından, yavaş yavaş cilt eski haline dönecektir.

S: Collagen Lift Paris™ hamile / emziren kadınlar tarafından kullanılabilir mi?

C: Ürün hamile ve emziren kadınlarda test edilmemiştir ve bu nedenle doktorlarına danışmak şartıyla doktor kontrolünde kullanmaları tavsiye edilir.

S: Ampülü nasıl kullanıyoruz?

C: Bir ampülü avcumuzun içine alıyoruz ve baş parmağımızla ucuna baskı yaparak kolayca kırıyoruz. Sonrasında bir bardak suya veya meyve suyuna karıştırıp afiyetle içiyoruz.

S: Neden çevir-aç kapak değil de ampül olarak tasarlandı?

C: Collagen Lift Paris™ lezzetli, konforlu ve doğa dostu bir ürün. Ampül şeklinde olması sebebiyle hiçbir süreçte havayla temas etmediği için etkisinde ve aromasında kayıp yaşamıyor. Bu da ürünün her daim taze ve lezzetli olmasını sağlıyor. Konforlu; 5 günlük bir seyahate gittiğinizde bir tanesi bir parmak büyüklüğünde olan ampüllerden beş tane çantanıza atmanız yeterli. Doğa dostu; ürünümüz kesinlikle plastik değil. Doğa dostu geri dönüştürülebilir malzemeden üretildiği için çöpe attığımızda doğaya da zarar vermemiş oluyoruz.

S: Collagen Lift Paris™ kullanmaya hangi yaş aralığında başlayabilirim?

C: Kolajen cildin başlıca yapısal bileşenidir. Kolajen kaybı 25+ yaş civarında başlar ve her sene %1 oranında kaybedilir. Bu oran menopozdan sonra yılda %2 oranına kadar yükselir. 

S: Kolajen sindirilebiliyor mu?

C: Collagen Lift Paris™'in canlandırıcı etkisinin sırrı Verisol Bioactive Collagen Peptides®'dir. Biyoaktif, hidrolize peptidlerin normal kolajen moleküllerinden çok daha küçük olduğu anlamına gelir. Bu, cildin derin dermis kolajen tabakası üzerinde hareket etmeye devam eden sindirim sistemi yoluyla vücuda çabucak emilmesini sağlar.

S: Collagen Lift Paris™ neden tablet formundan ziyade sıvı haldedir?

C: Klinik araştırmalarımızda elde edilen sonuçlara ulaşmak için günlük 5 g Verisol® dozu önerilir. Günde 14 tablet (bu gerekli olan 5g kuru ağırlık eşdeğeri) almayı gerektirmek yerine Collagen Lift Paris™, seyahat etmek için güvenli, tek doz bir ampul içinde paketlenmiş hoş bir tat verici sıvı olarak yaratılmıştır.

S: İlaç kullanıldığında Collagen Lift Paris™ alınabilir mi?

C: Collagen Lift Paris™ kullanmanın rapor edilen bir yan etkisi yoktur. Collagen Lift Paris™ almaya ilişkin endişeleriniz varsa lütfen ürünü almadan önce doktorunuza danışın.

S: Collagen Lift Paris™ ile ilgili herhangi bir alerjik reaksiyon var mıdır?

C: Deniz yosunu özü iyot içerir. Dolayısıyla Collagen Lift Paris™'i iyot alerjisi olan insanlar doktorlarına danışarak kullanmalıdır. İyot alerjisi olan insanlar için doktor kontrolü dışında kullanılması tavsiye edilmez.

S: Günlük doz nedir?

C: Günde bir ampul içmeniz yeterli olacaktır. Çünkü bir ampül Collagen Lift Paris™ günlük ihtiyaç olan 5 gram kolajeni içermektedir.

S: Red Carpet, Vitality ve Siyah Kutu arasındaki fark nedir? Ben hangisini kullanmalıyım?

C: Kırmızı kutumuz ekstra olarak Hyalüronik Asit içeriyor. Hyalüronik Asit ise kuru ciltlerin nem oranını yükseltmek için kullanılmaktadır. Vitality’deki Glutatyon ise, bağışıklık sisteminiz başta olmak üzere tüm vücut sistemlerini onarmak için formülümüze eklenmiştir. İçerdiği kolajen ve C vitamini miktarı olarak üç ürünümüz de aynıdır. Cilt yapınız kuru ise kırmızı kutuyu, cildinizin nem oranı yüksek ise siyah kutuyu, güçlü bir antioksidan ile bütünsel bir iyileşme etkisi yaşamak istiyorsanız Vitality’i tercih edebilirsiniz.

S: Bir kutuda kaç tane ampül var? / Bir kutu ne kadar gidiyor?

C: Bir kutu Collagen Lift Paris™ ’in içinde 28 ampül bulunuyor. İlk üç ay her gün kullanım öneriyoruz. Bir kutu bir kişinin bir aylık kolajen ihtiyacını karşılıyor.

S: Nasıl sipariş edebilirim?

C: Collagen Lift Paris™ ailesi olarak doktorlarla ve uzmanlarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Ürünlerimizi de yalnızca satış noktası olarak belirlediğimiz kliniklerden veya güzellik merkezlerinden temin edebilirsiniz. Kendinize en yakın satış noktasını web sitemizden öğrenebilirsiniz.

S: Online satışınız var mı?

C: Online satışımız yoktur. Bizler bilinçli tüketiciyi hedefliyoruz, yani kulaktan dolma bilgiler ile bir ürün kullanmanın sağlıklı olmadığını düşünüyoruz. Bu sebeple sizleri doktorlara, estetisyenlere ve güzellik uzmanlarına yönlendirerek akıllarınızdaki soru işaretlerini yok etmeyi hedefliyoruz. Sizler de kendinize en yakın satış noktasıyla iletişime geçip gerekli bilgiyi alabilir, siparişinizi verebilirsiniz.

S: Formülünüzde hangi Tip Kolajen kullanıyorsunuz?

C: Vücudumuzda en fazla bulunan kolajen Tip 1 kolajendir. Bu oran cildimizde %75 civarındayken kalan %25  tendonlarımıza ve korneamıza dağılmıştır. Antiage etkisi hedeflediğimiz Collagen Lift Paris™, Tip 1 kolajen içermektedir.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™