top of page

COLLAGEN LIFT PARIS™,
PRESTİJLİ FRANSIZ ÖDÜLÜNÜ KAZANDI 

Collagen Lift Paris ‘Red Carpet' Fransız güzellik ödülü 'Victoire de la Beauté’yi kazandı! Tüm dünyada büyük başarı gösteren Red Carpet ın bu ödülü kazanması bizim için büyük bir onur.

Şu anda yaklaşık 30 ülkede satılan ve dünya çapında en çok ilgi gören ürünümüz olan Red Carpet ile tanınmaktan gurur duyuyoruz. Kolajen ve Hyaluronik Asit'in birleşimi olan bu ürün, ülkemizde de büyük ilgi gördü.

 

'Victoire de la Beauté', Fransa'nın önde gelen güzellik ürünleri tüketici paneli olan Monadia tarafından düzenlenmektedir. Bir “Victoire de la Beauté” kazanmak, tüketicilerin görüşlerine dayalı başarılı bir “kalite testi” gerektirir ve ürünler test süresi sonunda verilen genel memnuniyet notları ile değerlendirilir. Sadece en yüksek puana sahip güzellik ürünleri imrenilen bu ödülü alıyor.

1.jpg

Bu yıl 18.si gerçekleşen 'Victoire de la Beauté'nin Popüler TV kanalı TF1, showroomprive.com, ChérieFM, La Redoute ve cosmétiquemag gibi Fransa'da önde gelen ortaklık bağlantıları vardır. Collagen Lift Paris, güzellik ve sağlık için içilebilir kolajende Fransa'nın en önde gelen markasıdır. Şu anda serimizde ki

5 ürün (Klasik Siyah Kutu, Red Carpet, Vitality, Detox , Luminous Gold) ile Türkiye'de hizmet vermektedir.

Collagen Lift Paris bu saygın ve prestijli ödülü kazandığı için çok mutluyuz ve sizi güzelleştirmeyi çok seviyoruz.

bottom of page