top of page

Collagen Lift Paris™ Serumlar

Olgun ciltlere özel derin onarım sağlayan ve yaşlanmaya meydan okuyan 7 aktif bileşen içerir. Bu serum, cildin yaşlanmasını yavaşlatmak için devrim niteliğinde bir nörokozmetik kullanır.

 

Sinir uçlarını nöro yaşlanmadan koruyan bu formül; kolajen ve elastin sentezini yeniden etkinleştirmek için sinirler ve fibroblastlar arasında sağlıklı iletişimi yeniden kurar. Bu sayede derin kırışıklıklar azalır ve cilt daha pürüzsüz hale gelir. Cilt yoğunluğunu ve kalınlığını artırmak için yaşlı hücrelerde hücre bölünmesinin durmasında ve hücre dışı matriks parçalanmasında rol oynayan mikroRNA’ ları engelleyen bir bileşen kullanır.

 

Geceleri, temizlenmiş  yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. 

Parlatıcı gece serumu olarak da adlandırdığımız Luminous; cilt tonunu eşitlemek, cildin parlaklığını geri kazandırmak ve nemini arttırmak amaçlı 5 aktif bileşen içerir.

 

Cilt tonunu eşitlerken daha canlı ve parlak bir cilt için koyu lekeleri gözle görülür şekilde azaltır. Kolajen sentezini artırarak, ince çizgileri, erken yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur ve cildin elastikiyetini arttırır. Güneşten zarar görmüş cildin görünümünü iyileştirir ve cilt yaşlanmasına karşı savaşır.

 

Her akşam temiz yüz, boyun ve ellere uygulanır. Bu ürünü kullanırken güneşe çıkmadan önce SPF30 güneş koruyucu kullanılmalıdır. 

%7 hyalüronik asit içeriği ile ön plana çıkan Hyalu'plump; daha genç bir görünüm için yoğun nemlendirme sağlayarak cildi dolgunlaştırır ve sıkılaştırır. 

 

Tüm ciltler için uygun olan Hyalu'plump Serum; uygulamadan sonra, anında ve kalıcı nemlendirme etkisi sağlayan, ciltteki su kaybını sınırlayan ve nemi tutan 2 güçlü aktif hyalüronik asit bileşeni içerir. Kuruluk ve pullanmayı önlerken, serbest radikallere karşı cildin korunmasına katkıda bulunur. Klinik deneyler, test edilen kadınların %100’ ünde anında ve 24 saatten fazla süren hidrasyon göstermiştir.

 

Sabah ve/veya akşam temiz ve kuru yüz ve boyun bölgesine uygulayınız.

 

Tüm ciltler için uygun olan Lift Youth Serum, daha genç ciltler için hacim ve esneklik sağlarken; yaşlanma karşıtı ve cildi onarma amaçlı 7 ayrı bileşen içerir.

 

Anında lifting etkisi ile ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur. Çabuk emilen yapısı ile cildi yeniden yoğunlaştırır ve uygulamadan hemen sonra ciltteki sıkılaşma hissedilir. Cildin nemi tutmasına yardımcı olan bu formül, elastin (%21) ve kolajen tip 1 sentezini (%20) artırır ve iyi kalitede kolajen üretimini teşvik eder. Cildin elastikiyet ve sıkılığını sağlayarak yaşlanmanın ilk belirtilerini geciktirir.

 

Sabah veya akşam, kuru ve temiz cilde uygulanır. 

bottom of page