top of page

Collagen Lift Paris™  Luminous Gold

Cilt Kırışıklıkları Hakkında

Cilt kırışıklıklarımız ve cilt lekelerimizin en büyük kaynaklarından biri UV güneş ışınlarıdır. Yaz kış maruz kaldığımız bu güneş ışınlarından cildimizi korumak, cilt sağlığımız için oldukça önemlidir.

Altın Eğrelti Otu Nedir?

Amazonun vahşi ormanlarında yetişen Altın Eğrelti Otu (Polypodium Leucotomos), insan bedenine sağladığı faydaları ile bilim insanlarının hala araştırdıkları bir bitkidir. Yüksek antioksidan etkinliği ile cilt ve beden üzerinde çeşitli olumlu etkilere sahiptir. Altın Eğrelti Otu özü, güneş zararlarını azaltmaya ve güneşin zararlı ışınlarının sebep olduğu etkilerden korunmaya yardımcı olur.

gold_3.png

Verisol Kolajen Hidrolizat                           

5000 mg                                                         

Glutatyon

50 mg

Altın Eğrelti Otu                                             

500 mg                                                           

C Vitamini

100 mg

E Vitamini                                                           

15 mg     

Hyalüronik Asit

 100 mg

Akdeniz Yosunu

3000 mg

Collagen Lift Paris™ ailesi olarak yine bir ilki gerçekleştirdik! 5000mg kolajenin yanına; 500mg Altın Eğrelti Otu’nu ekledik! Şeker içermeyen Luminous Gold ile içerdiği Kolajen, Altın Eğrelti Otu, Glutatyon, Akdeniz Yosunu, C Vitamini, E Vitamini ve Hyalüronik Asit ile Collagen Lift Paris™ kullanıcıları ile buluşuyor.

Ayrıca Vitamin C, kemiklerin ve kıkırdağın normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. (*Türk Gıda Kodeksi Beslenme Ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği)

bottom of page