Tüm Dünyanın Gözbebeği: Collagen Lift Paris™ Red Carpet

En son güncellendiği tarih: Mar 12

Tüm ürünlerimizden memnun kaldığınızı ancak birinin yerini ayrı tuttuğunuzu biliyoruz. İlk göz ağrılarımızdan biri olan Red Carpet, Fransa’nın en prestijli ödülü olan Victoire de la Beauté’nin sahibi oldu! Herkes tarafından sevilen, etkileri binlerce kişi tarafından ispatlanmış olan Red Carpet’in bu ödülü kazanmasından dolayı oldukça gururluyuz!

Şu anda yaklaşık 30 ülkede satılan ve dünya çapında en çok ilgi gören ürünümüz olan Red Carpet ile karşınıza çıkmaktan gurur duyuyoruz. Kolajen ve Hyaluronik Asit'in mükemmel birleşimi olan bu ürün, kırışıklıkları azaltmak, dolgunluğu ve nemi arttırmak, tırnakları iyileştirmek ve selülitleri azaltmak için çok güçlü bir formül sunuyor.

Fransa'nın önde gelen güzellik ürünleri tüketici paneli olan Monadia tarafından düzenlenen 'Victoire de la Beauté ödülünü kazanmak, tüketicilerin görüşlerine dayalı başarılı bir “kalite testi” gerektirir ve ürünler test süresi sonunda verilen genel memnuniyet notları ile değerlendirilir. En yüksek puana sahip güzellik ürünü ise bu prestijli ödülün sahibi olur!

Bu yıl 18.si gerçekleşen 'Victoire de la Beauté'nin Popüler TV kanalı TF1, showroomprive.com, ChérieFM, La Redoute ve cosmétiquemag gibi Fransa'da önde gelen ortaklık bağlantıları vardır. Collagen Lift Paris™, güzellik ve sağlık için içilebilir kolajende Fransa'nın en önde gelen markasıdır. Şu anda serimizde ki 4 ürüne ek olarak 2020'de piyasaya sürmeyi planladığımız 5. ürünü geliştiriyoruz.

Collagen Lift Paris™ bu saygın ve prestijli ödülü kazandığı için çok mutluyuz ve sizi güzelleştirmeyi çok seviyoruz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™