Sıvı Kolajen Kullanıcı Yorumları

En son güncellendiği tarih: Tem 30

Tüm araştırmalarınızı yaptınız ve en sonunda kolajen kullanmaya karar verdiniz. Peki bu ürünü daha önce kullanan var mı? Onlar ne diyor? Bu, kolajen takviyesi edinme sürecinizde kesinlikle dikkate almanız gereken bir soru. Ancak kolajen üreten bir marka olarak sizi bazı konularda uyarmak istiyoruz. Birçok kozmetik markası internette, kişiler tarafından kabul görmüş ve fazlaca kullanılan sitelere cüzzi bir miktar karşılığında istedikleri yorumları yazdırabiliyorlar. Kadınlar kulübü, süslü sözlük hatta ekşi sözlükte dahi maddi gelir karşılığı bu işi yapan onlarca editör/yazar bulunmakta. Tabii ki vücudunuza dışarıdan tanımadığınız bir madde alacaksınız, ince eleyip sık dokumanız gerekmekte. Bizimki sadece ufak bir uyarı, markaların gizli reklamlarına kanmayın!


Sıvı kollajen kullananlar vücutlarındaki değişime inanamıyorlar. Sıvı kolajenin olumlu etkilerine dair kullanıcılarımızdan onlarca geri dönüş alıyoruz. İçlerinde ev hanımından tutun mühendise kadar birçok meslek dalından insan bizim ürünümüzle tanışmış, diğer insanlara da fayda sağlasın diye gönüllü şekilde ürünümüzü tavsiye etmişlerdir.


Bunun dışında bildiğiniz üzere ürünümüz yalnızca Güzellik Merkezleri ve Kliniklerde satılmaktadır. Özellikle satış merkezlerimize tıklayarak kendinize referans olacak doktorları inceleyebilirsiniz. Birçok merkez sahibi Uzman Estetisyen ve Klinik Sahibi Doktor kendi üzerinde denemediği takviye gıdayı hastalarına/danışanlarına tavsiye etmez. Collagen Lift Paris™ bu büyüme hızını da tam olarak Doktorlarımızın kendi üzerlerinde oldukça fazla olumlu etki görmelerine borçludur.


Sizlere referans olması adına https://www.collagenliftparis.com.tr/satis-merkezleri sayfamıza tıklayabilir, semtinizdeki satış merkezi kliniğimiz veya güzellik merkezimizden ihtiyacınız olan bilgilerin tamamına ulaşabilirsiniz.


Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul

0212 574 11 24

0533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™