Sıvı Kolajen Kullanıcı Yorumları

En son güncellendiği tarih: Mar 5

Tüm araştırmalarınızı yaptınız ve en sonunda kolajen kullanmaya karar verdiniz. Peki bu ürünü daha önce kullanan var mı? Onlar ne diyor? Bu, kolajen takviyesi edinme sürecinizde kesinlikle dikkate almanız gereken bir soru. Ancak kolajen üreten bir marka olarak sizi bazı konularda uyarmak istiyoruz. Birçok kozmetik markası internette, kişiler tarafından kabul görmüş ve fazlaca kullanılan sitelere cüzzi bir miktar karşılığında istedikleri yorumları yazdırabiliyorlar. Kadınlar kulübü, süslü sözlük hatta ekşi sözlükte dahi maddi gelir karşılığı bu işi yapan onlarca editör/yazar bulunmakta. Tabii ki vücudunuza dışarıdan tanımadığınız bir madde alacaksınız, ince eleyip sık dokumanız gerekmekte. Bizimki sadece ufak bir uyarı, markaların gizli reklamlarına kanmayın!


Sıvı kollajen kullananlar vücutlarındaki değişime inanamıyorlar. Cilt elastikiyetinin sağlanmasından tutun tırnakların güçlenmesine kadar kullanıcılarımızdan onlarca olumlu geri dönüş alıyoruz. Bu anlamda yaptığımız Mutlu Kullanıcılar video serimizin tamamı gönüllü insanlardan oluşmaktadır. İçlerinde ev hanımından tutun mühendise kadar birçok meslek dalından insan bizim ürünümüzle tanışmış, diğer insanlara da fayda sağlasın diye gönüllü şekilde ürünü anlatmışlardır.


Bunun dışında bildiğiniz üzere ürünümüz yalnızca Güzellik Merkezleri ve Kliniklerde satılmaktadır. Birçok merkez sahibi Uzman Estetisyen ve Klinik Sahibi Doktor kendi üzerinde denemediği takviye gıdayı hastalarına/danışanlarına tavsiye etmez. Collagen Lift Paris™ bu büyüme hızını da tam olarak Doktorlarımızın kendi üzerlerinde oldukça fazla olumlu etki görmeleri olmuştur.


Sıvı kolajen kullananların yorumlarını merak ediyorsanız web sitemizin medya bölümünden “Mutlu Kullanıcılar” sayfamıza göz atabilir, kollajen kullanıcılarının yorumlarına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak video galerimize gidebilirsiniz!


Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™