Kolajenin Kaynağı Olan “Verisol” Nedir?

En son güncellendiği tarih: 5 gün önce

Daha önce kolajen peptitleri hakkında detaylıca bahsetmiştik. Dilerseniz bu yazımızı okumadan önce buraya tıklayarak kolajen peptit nedir öğrenebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere vücudumuz 25 yaşımızdan itibaren her sene %1 oranında kolajen kaybeder. Bu oran kadınların menapoz döneminde iki katına çıkar. Collagen kaybının sebep olduğu yaşlanma belirtilerinden kurtulmak için bu kaybın önüne geçmemiz gerekir. Dolayısıyla bir sıvı kollajen takviyesine ihtiyaç duyarız.

Bu kolajen takviyeleri hidrolize kolajen peptitleri (collagen peptides) içerir. Hidrolize kolajen peptitlerinin günlük alınan miktarı kadar kalitesi de çok önemlidir. Bu kaliteyi arttırmak için biyoaktif kolajen peptitleri özel olarak hidrolize edilerek cilt için emilimi en kaliteli form olan Verisol® elde edilmektedir.

İleri teknoloji ile üretilen Verisol®, vücut için en yararlı olan kolajen formudur. Sindirim sistemimiz tarafından kolayca emilir ve doğrudan etki eder.


Verisol® kollajenin kaynağı ise sığır kolajenidir. Sığırdan elde edilen kolajen GELITA tarafından hidrolize edilerek 2000 dalton boyutuna kadar düşürülür ve bu sayede bağırsak emiliminin sorunsuz gerçekleşmesi amaçlanır. Ayrıca sığırdan elde edilen bu Verisol Kolajen’in Helal Sertifikası bulunmaktadır. (Helal sertifikamızı buraya tıklayarak görebilirsiniz. Açılan sayfada aşağı doğru inmeniz yeterli olacaktır. Verisol® üretimini gerçekleştiren GELITA firmasının sertifikasını görebilirsiniz.)

Collagen Lift Paris™ ailesi olarak kullandığınız takviyelerin içeriğini bilmenizi, formül içeriğinin şeffaf olarak son kullanıcıya sunulmasını bir kurumsal sorumluluk sayarız. Lütfen içeriğinden emin olmadığınız hiçbir ürünü kullanmayınız ve mutlaka bir doktora veya bir uzmana danışınız.


Kolajenin en sağlıklı ve emilimi en yüksek formu olan Verisol® ile C Vitamini, Akdeniz Yosunu, Hyalüronik Asit, Glutatyon, Çinko gibi çeşitli maddeleri eşleştirdiğimiz birbirinden farklı ürünlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçin!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul

0212 574 11 24

0533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™