top of page

Kolajen Takviyelerinin Yan Etkileri Nelerdir?

Güncelleme tarihi: 8 May 2021

Neredeyse her gün bize ilettiğiniz sorulardan ikisini bu yazımızda ele almak istiyoruz.


1- “Kollajen alerji yapar mı?”

2- “Falanca hastasıyım, kollajen kullanabilir miyim?”


Öncelikle belirtmek isteriz ki Collagen Lift Paris™ ürünlerinin gerek test aşamasında gerek ise kullanan müşterilerimizin geri bildirimlerinde her hangi bir yan etki söz konusu olmamıştır. Ancak hamile ve emziren kadınlar üzerinde test yapılmadığı için, hamile ve emziren kadınların doktorlarına danışmadan ürünümüzü kullanması önerilmez.


Dolayısıyla herhangi bir alerjiye sebebiyet, kolajen ve Verisol® (kolajenin kaynağı) için söz konusu değildir. Peki vücudunuzda gözlemlediğiniz değişiklikler neden olabilir? Bu noktada kullandığınız kolajen takviyesi markası her ne ise, kolajenin yanında formülünde içerdiği etken maddelere göz atılmalıdır. Bu etken maddeler Biotin’den tutun deniz tuzuna kadar çeşitlilik gösterebilir.

Biz Collagen Lift Paris™ ailesi olarak, kolajen seçiminde dahi doktorunuzun onayı olmasını tavsiye ediyoruz. Kullandığınız kolajen takviyesine karşı bir şüpheniz var ise veya bir hastalığınız mevcut iken kollajen kullanmak istiyorsanız mutlaka doktorunuza danışmalısınız.
Kolajen Takviyelerinin Yan Etkileri Nelerdir?

Biz Collagen Lift Paris™ ailesi olarak, kolajen seçiminde dahi doktorunuzun onayı olmasını tavsiye ediyoruz. Kullandığınız kolajen takviyesine karşı bir şüpheniz var ise veya bir hastalığınız mevcut iken kollajen kullanmak istiyorsanız mutlaka bir doktora danışmalısınız.


Binlerce kullanıcıya ulaşan ürünümüz hakkında %98 oranında olumlu geri dönüş aldığımızı gururla belirtmek isteriz. Bunun yanı sıra, alerji ile alakalı da hiçbir geri dönüş almamış bulunmaktayız.


Yalnızca; Standart Siyah Kutu ve Red Carpet ürünlerimiz formülünde “Deniz Marulu” (Akdeniz Yosunu) bulunduğu için eser miktarda deniz tuzu içermektedir. Bu sebeple tiroid hastalarının mutlaka doktor kontrolünde kullanmalarını veya eser miktarda dahi olsa iyot içermeyen Vitality ürünümüze yönelmelerini tavsiye ederiz.


Ayrıca https://www.collagenliftparis.com.tr/satis-merkezleri bu linke tıklayarak uzmanlarımız ve doktorlarımızdan da kolajene dair bilgi edinebilirsiniz.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page