Kolajen Hidrolizat – Hidrolize Kollajen Nedir?

En son güncellendiği tarih: 7 Ağu 2020

Kolajen hidrolizat, büyük molekül ağırlığı sebebiyle vücut tarafından verimli kullanılamayan kolajen peptitlerinin, hidrolize işlemi ile daha küçük boyutlu moleküllere dönüşmüş biçimidir. Kısaca vücudumuz tarafından kolajen emiliminin sorunsuz gerçekleşmesi adına yapılan teknolojik bir işlemdir.


Kolajeni hidrolize ettiğimizde büyük moleküllü proteinler, daha küçük molekül ağırlıklı kolajen peptitlerine parçalanabildi. Böylece kolajenin, mide ve bağırsaktaki en verimli emiliminin sağlanması hedeflenerek hidroliz işlemi ile mokelül ağırlı küçültülmüş, yararlılığı en fazla olan formu “Verisol® Bioactive Collagen Peptides” ortaya çıktı.Hidrolize işlemi sonucunda elde edilen içilebilir likit Verisol®, vücut için en yararlı olan sıvı kolajen formudur. Sindirim sistemimiz tarafından kolayca emilir ve cilt kırışıklıklarına doğrudan etki eder. Verisol® kollajenin kaynağı ise sığır kolajenidir. Sığırdan elde edilen collagen hidrolize edilerek 2000 dalton boyutuna kadar düşürülür ve bu sayede bağırsak emiliminin sorunsuz gerçekleşmesi amaçlanır.

0 yorum

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul

Tasarım

2021 © Collagen Lift Paris™