Kolajen Hidrolizat – Hidrolize Kollajen Nedir?

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Kolajen hidrolizat, büyük molekül ağırlığı sebebiyle vücut tarafından verimli kullanılamayan kolajen peptitlerinin, hidrolize işlemi ile daha küçük boyutlu moleküllere dönüşmüş biçimidir. Kısaca vücudumuz tarafından kolajen emiliminin sorunsuz gerçekleşmesi adına yapılan teknolojik bir işlemdir.


Kolajeni hidrolize ettiğimizde büyük moleküllü proteinler, daha küçük molekül ağırlıklı kolajen peptitlerine parçalanabildi. Böylece kolajenin, mide ve bağırsaktaki en verimli emiliminin sağlanması hedeflenerek hidroliz işlemi ile mokelül ağırlı küçültülmüş, yararlılığı en fazla olan formu “Verisol® Bioactive Collagen Peptides” ortaya çıktı.Hidrolize işlemi sonucunda elde edilen içilebilir likit Verisol®, vücut için en yararlı olan sıvı kolajen formudur. Sindirim sistemimiz tarafından kolayca emilir ve cilt kırışıklıklarına doğrudan etki eder. Verisol® kollajenin kaynağı ise sığır kolajenidir. Sığırdan elde edilen collagen hidrolize edilerek 2000 dalton boyutuna kadar düşürülür ve bu sayede bağırsak emiliminin sorunsuz gerçekleşmesi amaçlanır.


Hidrolize kollajenin en sağlıklı ve emilimi en yüksek formu olan Verisol® ile C Vitamini, Akdeniz Yosunu, Hyalüronik Asit, Glutatyon ve Çinko gibi çeşitli maddeleri eşleştirdiğimiz birbirinden farklı sıvı kolajen çeşitlerimiz için Instagram DM ekibimize (@collagenliftparisturkiye) yazabilir, aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını alabilirsiniz.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™