top of page

Kilo Almak ve Kolajen İlişkisi

“Kolajen takviyeleri kilo aldırır mı?” sorusu birçok kişinin aklını kurcalıyor. Yanlış yönlendirmeler, yakın bulunan kişilerin yanlış kullanım sonucunda ürettiği söylemler kolajen kullanmak isteyen kişileri ikileme düşürüyor… Kilo alma korkusu kolajen takviyesine başlama sürecinizde aklınızı karıştırabilir. Bu yazımızda bu sorunuza yanıt vereceğiz.

Kolajen takviyesi kullanmak isteyen insanların birçoğu, kolajenin kilo aldırmasından korkmaktadır. Birçok kişi, çevresinden duyduğu “Kolajen kullandım, kilo aldım.” Cümlelerinden etkilenir. Belirtmek isteriz ki, kullanılan kolajen takviyesinin içeriğinde şeker, tatlandırıcı gibi maddeler varsa kilo aldırır. Piyasada bulunan birçok kolajen takviyesinin formülü şeker içermektedir. Şeker, gıda takviyeleri içerisinde uzak durmanız gereken en önemli maddedir. Bunun ardından kimyasal koruyucular ve sağlığı tehdit eden tatlandırıcılar gelmektedir. Bu üç ürünün yediğiniz veya içtiğiniz hiçbir takviyede olmamasını önemle tavsiye ederiz.


Sorumuzun cevabına gelecek olursak; kolajen takviyesi kilo aldırmaz, Collagen Lift Paris™ kilo aldırmaz! Aslında bu Collagen Lift Paris™ ile sınırlı değil, şeker içermeyen takviyeler doğru kullanımda kilo aldırmaz. Ancak meyve suyu ile birlikte tüketildiğinde, meyve suyunun şeker içermesi nedeniyle kilo aldırabilir. Kullanıcıları ile sürekli iletişim halinde olan dinamik bir firma olarak, binlerce kullanıcımızda; doğru kullanımda daha önce hiç kilo alımına rastlanmadı!

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page