top of page

Güneş Işınlarının Düşmanı: Collagen Lift Paris Luminous Gold™

Cildin en büyük düşmanı UV güneş ışınlarıdır. Collagen Lift Paris™’in en yeni ürünü olan Luminous Gold, hâlihazırda kullanılan güneş kremlerinin de içeriğinde bulunmakta olan Polypodium Leucotomos maddesi ile cildi kremlerin etkisi gibi geçici olarak dışarıdan değil, kalıcı olarak içeriden onarmayı hedeflemektedir.


İçerdiği bileşenler ile adından söz ettiren Luminous Gold’un en büyük sırrı, yüksek antioksidan ve anti enflamatuar etkinliği ile cilt ve beden üzerinde çeşitli olumlu etkilere sahip olan, güneş hasarını azaltmaya ve güneşin zararlı ışınlarından korunmaya yardımcı olan ve cildin korunmasını destekleyen Altın Eğrelti Otu’na sahip olmasıdır.


Amazon ormanlarında yetişmekte olan Altın Eğrelti Otu, faydaları sebebi ile bilim insanlarının hala araştırdıkları bir bitki türüdür. Yüksek antioksidan ve anti enflamatuar etkeni ile ciltte ve beden üzerinde farklı farklı birçok olumlu etkiye sahiptir. Faydaları araştırmakla bitmeyen bu bitkinin, güncel olarak bilinen faydalarından bazıları güneşin zararlı ışınlarından sebepli oluşan hasarı azaltmaya yardımcı olması ve içerdiği yüksek antioksidan ile serbest radikaller sebepli oluşan hasarlara karşı cildi korumaya destek olmasıdır. Aynı zamanda egzama, vitiligo, dermatit gibi cilt hastalıklarını düzenli kullanım sonucunda iyi yönde etkileyen bir destekçidir.

Collagen Lift Paris™’in son ürünü olan Luminous Gold, güneş kremlerinin etkisi gibi geçici süreli olarak dışarıdan değil, kalıcı olarak içeriden onarmayı hedefler. Aynı zamanda, içilebilir formüle sahip olduğu için cidinizde tabaka yaratmaz ve ihtiyacınız olan D vitaminini sentezlemenizi de engellemez!

Luminous Gold’un birçok değerli bileşenden oluşan formülünde 5000 mg kolajenin yanında dikkat çeken 500 mg Altın Eğrelti Otu sayesinde, görüntüsü ile sizleri rahatsız eden güneş lekelerinize de meydan okuyabilirsiniz!


Biz Collagen Lift Paris™ olarak; sizlere tüm zamanların en iyi ürününü sunmak için çok çalıştık. Zengin içeriği ile Luminous Gold ürünümüzü sizlere sunduk! Gün içerisinde almanız gereken kolajen ve glutatyon miktarının yanına bir de UV ışınlarından korunmanızı sağlayan ve cilt lekelerinize savaş açan bir ürün geliştirdik. Sizleri birçok konuda destekleyecek olan Luminous Gold hakkında detaylı bilgi almak için bizlere Instagram (@collagenliftparisturkiye) üzerinden DM gönderebilir, sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page