En İyi Kolajen Markası

En son güncellendiği tarih: 5 Ara 2020

Kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeden 4 yıldır hizmetinizde olan Collagen Lift Paris™, Türkiye’de “kolajen” kavramının tanınmasını ve bilinirliğini sağlamıştır. "Türkiye'nin uzmanlar ve doktorlar tarafından önerilen kolajeni" , "Türkiye'nin en sevilen kolajeni" gibi sloganlar kullanırken bu söylemlerin altını doldurmayı, sizinle tamamen şeffaf bir ilişki kurmayı başardığımıza inanıyoruz.


Geçtiğimiz bu 4 yılda belirli aralıklarla doktorlarımıza "Kolajen nedir?" diye sorduk ve onların, Collagen Lift Paris™'i işaret eden cevaplarından güzel bir kolaj oluşturduk. İzlemenizi tavsiye ederiz:Müşterilerimizin her türlü soru ve sorunlarına itinayla bulduğumuz çözümler ile çizgimizi hiç bozmadan sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Sıvı kolajen ürünümüz ile ilgili olan tüm sorularınızı "Satış Noktaları" bölümümüzden kendinize en yakın satış merkezimize sorabilirsiniz. Ayrıca instagram üzerinden (@collagenliftparisturkiye) ve iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.


3 yılda müşteri memnuniyeti %98.99 olan; dermatolog doktorlar, medikal estetik hekimleri ve güzellik uzmanları başta olmak üzere herkes tarafından önerilen likit kolajenimiz ile tanışmanın tam sırası!

0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul

Tasarım

2021 © Collagen Lift Paris™