Beslenme Düzeninize Dikkat Edin!

Sağlıklı beslenme söz konusu olduğunda çoğu kişinin aklına küçük ölçülü tabaklar gelmektedir. Aslında sağlıklı beslenme vücuda ihtiyacı olanı vermektir. Diyet ile sağlıklı beslenmeyi karıştırmamak önemlidir. Diyet, kilo vermeye ya da kilo almaya yönelik, kilo kontrolü için uygulanan bir düzendir. Bu düzenin ayarını kesinlikle bir profesyonele bırakmak gereklidir. Sağlıklı beslenmedeyse, vücudun iyiliği için tüketilmesi gereken ürünler tüketilir.


Gündemde olan Covid-19 nedeniyle birçok kişi evde sosyal izolasyona geçmiş durumda. Fakat sürekli evde olmak, hiç mutfaktan çıkmamak, çeşit çeşit yemek yapmak sağlıklı beslenmek anlamına gelmez. Bu süreçte yeteri kadar hareket edilmediği için vücuda alınan birçok besin, vücutta yağ olarak kalıcılığa geçiyor. Bunun yanı sıra bol bol unlu mamul ve tatlı tüketmek de vücuda birçok olumsuz etki sağlıyor.

Collagen Lift Paris içeriğinde hiçbir katkı maddesi içermediği gibi şeker ve tatlandırıcı da içermemektedir. Biz Collagen Lift Paris olarak takviyenizi sabah kahvaltısından yarım saat önce almanızı öneriyoruz. Böylelikle güne şekersiz ve vücudunuz için değerli maddelerle başlamış olursunuz. Her ne kadar mükemmele yakın sağlıklı beslenmeye yakın yemek listeleri yapılsa da, vücudun günlük ihtiyacı olan kolajenin yanında kolestrol ve yağ alınmaktadır. Kaldı ki her gün et ve balık tüketmek hiç de sağlıklı değildir.


Collagen Lift Paris ile et ve balıktan alamadığınız günlük kolajen ve vitaminleri alabilirsiniz. Bu süreçte vücuda ihtiyacı olanı vermek fiziksel olarak daha iyi gelecektir, zihinsel olarak ise iyi hissettirecektir.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™