Ben Hangi Ürününüzü Tercih Etmeliyim?

En son güncellendiği tarih: Mar 12

“Kolajen Nedir?” yazımızdan içilebilir kolajen takviyesinin önemine dair gerekli bilgileri öğrenen kullanıcılarımızın, ailemizin bir üyesi olmadan önce sordukları ya da sormaları gereken bu soruyu Collagen Lift Paris™ ailesi olarak detaylıca irdelemek istedik. İsterseniz önce ürünlerimizi kısaca tanıyalım:


Collagen Lift Paris™ Luminous Gold: 5000mg kolajen, 500mg altın eğrelti otu, 100mg C Vitamini, 15mg E vitamini, 50mg glutatyon, 100mg hyalüronik asit, 3000mg akdeniz yosunu içerir. Luminous Gold, güneş hasarı ve foto yaşlanma kaynaklı cilt lekeleriniz ile savaşmasının yanı sıra; sedef, egzema ve vitiligo gibi cilt rahatsızlıklarının tedavisinde de harika bir ek takviyedir. Collagen Lift Paris™ Luminous Gold, cildinizin kolajen kaybını tamamlarken güneşin sebep olduğu tüm cilt problemlerinin (kırışıklık, lekeler) önüne geçer.


Collagen Lift Paris™ Vitality: 5000mg kolajen, 500mg glutatyon, 60mg C Vitamini ve 10mg Çinko içerir. En güçlü antioksidan olan glutatyon ile kolajeni bir araya getirerek dünyada bir ilki gerçekleştiren Collagen Lift Paris™, cildinizin kolajen kaybını tamamlarken vücudunuzun ihtiyacı olan antioksidan miktarını karşılar.


Collagen Lift Paris™ RedCarpet: 5000mg kolajen, 100mg Hyalüronik Asit, 60mg C Vitamini ve 3000mg Deniz Yosunu içerir. Kozmetik cerrahi operasyonlarında sıkça kullanılan Hyalüronik Asit ile cildinizin nem ve dolgunluk kaybını gidermeyi amaçlayan Collagen Lift Paris™, aynı zamanda cildin kolajen kaybını giderir.


Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu: 5000mg kolajen, 60mg C Vitamini ve 50mg Deniz Yosunu içerir. Günlük kolajen ihtiyacınızı bütünüyle karşılarken içerdiği Deniz Yosunu ile detox etkisi sağlar. 60mg C Vitamini ile günlük C Vitamini ihtiyacınızın %75’ini karşılayan Collagen Lift Paris™ cilt yenileme ve kırışıklık girderme amacıyla üretilmiştir.

Peki siz hangi ürünü neye göre tercih etmelisiniz?


Bu hususta bilmeniz gereken en önemli detay şudur: Luminous Gold, Vitality, Red Carpet ve Siyah Kutu aynı oranda kolajen ve C vitamini içermektedir! Dört üründe de günlük kolajen ihtiyacını karşılayacak kadar yani 5000mg kolajen bulunmaktadır. Üç ürün de günlük C vitamini ihtiyacını yüksek oranda karşılayan C vitamini içermektedir.


Cilt lekeleri, cilt rahatsızlıkları olanlar tedavi sürecine ek olarak mutlaka Luminous Gold kullanmalıdır. Güneş cildimizin bilinen en büyük düşmanıdır. Alkol ve sigara gibi diğer olumsuz çevresel etkenler genellikle bizim kontrolümüz altında iken, güneş ışınlarına istemeden de olsa hayat boyu maruz kalırız. Dolayısıyla biz farkında olmadan kırışıklıklarımız artar ve lekelenmeler başlar. Bunun önüne geçmek için içilebilir güneş koruyucunuz Luminous Gold'u tüketebilirsiniz! Glutatyon ve Hyralüronik Asit desteği ile de bütünsel bir gençleştirici etki sağlayacaktır!


Kronik yorgunluk, sıklaşan baş ağrısı, hastalıklara karşı vücudun kırgın olması ve bağışıklık sistemi zayıflığı, uyku düzensizliği, düzensiz beslenme, alkol ve sigara kullanımı gibi problemler yaşayanlar bu problemleri çözmek ve aynı zamanda cilt güzelliği sağlamak amaçlıyorsa; tartışmasız tercihi Collagen Lift Paris™ Vitality olmalıdır. Çünkü Vitality, en güçlü antioksidan olan glutatyonu 500mg miktarında içererek vücut sistemlerini bütünüyle onarır! Vücudun maruz kaldığı toksik maddelerden vücudu detoksifiye ederek birçok hastalığın temel nedenini ortadan kaldırır. Üstelik bunu 5000mg kolajen ile birlikte yaparak cilt kırışıklıklarını da %50’ye varan oranda azaltır.


Cildim aşırı kuru, kremler vs. fayda etmiyor. Cilt kuruluğu sorunu yaşıyorum ve elastikiyet kaybım çok yüksek oranda diyorsanız Hyalüronik Asit destekli Collagen Lift Paris™ Red Carpet’i tercih edebilirsiniz. Collagen Lift Paris™ Hyalüronik Asit ve Deniz Yosunu ile cildinizin nem oranını ideal seviyeye getireceği gibi 5000mg kolajen ile kırışıklıklarınızı %50 oranda azaltacaktır.


Cilt kuruluğu sorunu çekmiyorum, sağlığım da gayet yerinde; yalnızca kırışıklıklarımdan ve elastikiyet kaybımdan rahatsızım diyorsanız ise Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu tam size göre! 5000mg kolajen, 60mg C vitamini ve 50mg deniz yosunu ile cilt kırışıklıklarınızı %50 oranında azaltırken elastikiyet kaybınızı da giderebilirsiniz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™