top of page

Collagen Lift Paris™ Vitality

Aldığımız her nefeste, yediğimiz her yemekte hatta içtiğimiz suda dahi bulunan düzensiz moleküller vücudumuzu yavaş yavaş yıpratır. Serbest Radikaller olarak adlandırılan bu düzensiz moleküller; halsizlikten uyku düzensizliğine, hızlı yaşlanmadan hastalıklara kadar birçok problemin temel sebebini oluşturur. Bu düzensiz moleküller ile vücudumuz durmaksızın savaşır. Vücudumuzun bu savaştaki en büyük kozu ise doğal yollardan aldığımız antioksidanlar olacaktır.

Vücudumuzda Bulunan Glutatyon Nedir?

Glutatyon bitkiler, hayvanlar, mantarlar; bazı bakteri ve arkelerde bulunan bir antioksidandır. Glutatyon; serbest radikaller, peroksitler, lipit peroksitler ve ağır metaller gibi reaktif oksijen türlerinin neden olduğu önemli hücresel bileşenlerin hasar görmesini önlemeye yardımcı olur.

Vitality3.png

Verisol Kolajen Hidrolizat                             

5000 mg                                                       

Glutatyon

500 mg

Çinko                                                               

10 mg                                                             

C Vitamini

60 mg

Dünyada bir ilki gerçekleştirerek 5000 mg kolajen ile 500 mg glutatyonu bir araya getirdik. Collagen Lift Paris™ Vitality, ile içilebilir sıvı formda olan Glutatyon ile; Çinko, Kolajen ve Glutatyon  bir arada! Ayrıca içeriğinde bulunan Vitamin C, kemiklerin ve kıkırdağın normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. (*Türk Gıda Kodeksi Beslenme Ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği)

bottom of page