Collagen Lift Paris™ VITALITY

Aldığımız her nefeste, yediğimiz her yemekte hatta içtiğimiz suda dahi bulunan düzensiz moleküller vücudumuzu yavaş yavaş yıpratır. Serbest Radikaller olarak adlandırılan bu düzensiz moleküller; halsizlikten uyku düzensizliğine, hızlı yaşlanmadan hastalıklara kadar birçok problemin temel sebebini oluşturur. Bu azılı düşmanlar ile vücudumuz durmaksızın savaşır. Vücudumuzun bu savaştaki en büyük kozu ise doğal yollardan aldığımız antioksidanlar olacaktır.

Vücudumuzda Bulunan Glutatyon Nedir?

Glutatyon bitkiler, hayvanlar, mantarlar; bazı bakteri ve arkelerde bulunan bir antioksidandır. Glutatyon; serbest radikaller, peroksitler, lipit peroksitler ve ağır metaller gibi reaktif oksijen türlerinin neden olduğu önemli hücresel bileşenlerin hasar görmesini önleyebilir.

Neden Collagen Lift Paris™ Vitality?

1. Kolajen cildin görünümünü ve yapısını etkileyen ana yapısal komponenttir.  

 

2. 30’lu yaşlar ile birlikte kolajen ve glutatyon üretimi azalmaya başlar. Menopoz dönemi ile de yıllık kolajen kaybı yaklaşık %2 ye ulaşır. Menopozun ilk beş yılında bu kayıp %30 dur.  

 

3. Vücuttaki toplam kolajen miktarını arttırarak C vitamini ile birlikte glutatyon desteği sağlamak yaşlanma karşıtı etki sağlamaktadır. C vitamini cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. (*Türk Gıda Kodeksi Beslenme Ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği)

4. Klinik çalışmalar göstermiştir ki; vücudu içeriden beslemek etkin ve kalıcı sonuçlar ortaya çıkarmıştır. ​Vücut sistemleri üzerinde glutatyon çok önemli bir rol oynamaktadır.

 

5. Collagen Lift Paris™ Vitality’nin sırrı içerdiği Glutatyon ve Verisol Bioactive Collagen Peptides® dir. Verisol peptitleri sıradan kolajen moleküllerinden çok daha küçüktür ve sindirimi ve emilimi çok daha kolaydır.  

 

6-Vücudun kaybettiği kolajeni, önerilen bir günlük Collagen Lift Paris™ dozuyla alabilirsiniz. Collagen Lift Paris™ Vitality’nin içerisinde 5000 Mg kolajen bulundurmaktadır.

 

7. Vücut sistemleri antioksidanlara ihtiyaç duyar. En güçlü antioksidanlardan biri olarak bilinen glutatyon, serbest radikallerin en büyük düşmanlarından biridir.

 

8. Collagen Lift Paris™ Vitality, ciltte kolajen üretimini sağladığı ve arttırdığı kanıtlanmış Verisol® içerir.  

 

9. Collagen Lift Paris™ Vitality, ayrıca 10 mg Çinko ve 60 mg C vitamini içerir. Kolajen üretiminin artışı dışında cilt için yararlı ve gerekli dışında aminoasitleri, antioksidanları ve minarelleri içeriren Vitality, içerdiği Çinko sayesinde vücuda alınan glutatyon hızlıca emilerek görevini başarıyla gerçekleştirir.  ​

 

10. Collagen Lift Paris™ Vitality, Vitamin C içerir. Vitamin C, kemiklerin ve kıkırdağın normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. (*Türk Gıda Kodeksi Beslenme Ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği)

Verisol Kolajen Hidrolizat                             Glutatyon

5000 mg                                                         500 mg

Çinko                                                                 C Vitamini

10 mg                                                              60 mg

Artık Serbest Radikaller var olan kolajen proteinlerinizi yıpratamayacak, kolajen takviyesinin etkisi ikiye katlanacak! Devrim niteliğinde bir ürün ile dünyada bir ilki gerçekleştirerek 5000 mg kolajen ile 500 mg glutatyonu bir araya getirdik. En güçlü antioksidan olarak bilinen glutatyon, hayatın her alanından vücudumuza girmeyi başarak düzensiz moleküller ile en önde savaşırken; kolajen cildinize ihtiyacı olan desteği sağlayacak. 

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™