top of page

Collagen Lift Paris™ Klasik

C Vitamini ve Ulvaline Deniz Yosunu desteği ile, şeker içermeyen likit kolajen takviyesi Collagen Lift Paris™’i sizler ile buluşturduk! Collagen Lift Paris™, Akdeniz Yosunu ve C vitamininden oluşan güçlü bir kombinasyondur. Ayrıca içeriğinde bulunan Vitamin C, kemiklerin ve kıkırdağın normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. (*Türk Gıda Kodeksi Beslenme Ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği)

Vücudumuzda Bulunan Kolajen Nedir?

Kolajen (Kollajen) cilt ve kas hücrelerimizde bulunan; cilt ve kas hücrelerimizi koruyan bağ dokusunun yapısına katılarak; dokularımızın dayanıklı, canlı ve esnek olmasını sağlayan bir protein çeşididir.

Collagen Lift Paris™ ailesi olarak güzellik ve sağlık sözüyle bu yola çıktık ve şeker içermeyen 5000 mg içilebilir likit kolajeni ürettik. Collagen Lift Paris™ vücudunuzun kaybettiği kolajeni geri kazandırmayı amaçlarken bunu mümkün olan en sağlıklı yoldan yapıyor. Emilimi hızlı ve kayıpsız olması amaçlanarak sıvı formda üretilen kolajene C Vitamini takviyesi eklenerek aynı zamanda vücudun kolajeni en sağlıklı şekilde kullanması sağlanıyor. Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu’yu tercih edebilirsiniz. 

Collagen2.png

Verisol Kolajen Hidrolizat

5000 mg                      

Ulvaline Deniz Yosunu                     

5000 mg                                                       

C Vitamini                                                 

60 mg                                                    

bottom of page