Collagen Lift Paris™ Klasik

C Vitamini ve Ulvaline Deniz Yosunu desteği ile, şeker içermeyen içilebilir kolajen Collagen Lift Paris™’i sizler ile buluşturduk! Collagen Lift Paris™, Akdeniz Yosunu ve C vitamininden oluşan güçlü bir kombinasyondur.

Vücudumuzda Bulunan Kolajen Nedir?

Kolajen (Kollajen) cilt ve kas hücrelerimizde bulunan; cilt ve kas hücrelerimizi koruyan bağ dokusunun yapısına katılarak; dokularımızın dayanıklı, canlı ve esnek olmasını sağlayan bir protein çeşididir.

 

Kolajen, tutkal anlamına gelen yunanca “kólla” kelimesinden türemiştir. Yapısal ve işlevsel olarak tutkala çok benzer.  Bağ ve bağ dokularını oluşturan kolajen, birleştirici bir tutkal görevi üstlenerek cildimize yaşlandırma karşıtı etkide bulunur. Temel yapıtaşı fibroblast olarak isimlendirilen bağ dokusu hücreleridir.

CollagenLiftParis.png

6. Vücutta kaybedilen kolajenin önemli bir kısmını, önerilen bir günlük Collagen Lift Paris™ dozuyla alabilirsiniz.

7. Bilinen yüz kremleri, derinliklerine yeterince nüfuz etmediği düşünüldüğü için zamanla cilt elastikiyetinde ilerleme belirtisi göstermez. 

8. Collagen Lift Paris™, özellikle ciltte kolajen üretimini uyarmak ve sürdürmek için kanıtlanmış Verisol® içerir. Formülümüz bunu destekleyici C vitamini bulundurur.

9. Collagen Lift Paris™ ayrıca, esansiyel amino asitler, antioksidanlar ve mineraller de içeren Ulva Mediterranea yosunuyla geliştirilmiştir. Ulva Mediterranea kullanımının kuru ve tahriş olmuş ciltlerde yatıştırıcı etki sağladığı gösterilmiştir. Aynı zamanda UV koruyucu pigmentler olan karotenoidler, klorofiller ve ksantofiller de içerir.

10. Collagen Lift Paris™, dermis içinde kolajen üretimine yardımcı olması için gerekli olan C vitamini içerir; Akdeniz Yosunu ve kolajen peptit ile cildinizin ihtiyacı olan desteği sağlar.

Neden Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu?

1. Ürünümüzdeki kolajen derinin ana yapısal bileşeni olup tomurcuklanmasını ve görünümünü etkiler.

2. Yaklaşık 30 yaşındayken kolajen üretimi azalmaya başlar ve menopozla birlikte kolajen kaybı yılda yaklaşık %2 oranında gerçekleşir. Menopozun ilk 5 yılında kadınlar cilt kolajeninin %30 kadarını kaybederler.

3.  Ürünümüzdeki C vitamini, cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. (*Türk Gıda Kodeksi Beslenme Ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği)

4. Klinik araştırmalar cildin içeriden beslenmesinin cilt koşullarında "önemli ve sürekli" gelişme sağladığını göstermektedir.

5. Collagen Lift Paris™ 'in olumlu etkisinin sırrı Verisol Bioactive Collagen Peptides®'dir. Biyoaktif, peptidlerin normal kolajen moleküllerinden çok daha küçük olduğu anlamına gelir ve ciltte kolay sindirim ve kullanılabilirlik sağlar.

Collagen Lift Paris™ ailesi olarak güzellik ve sağlık sözüyle bu yola çıktık ve şeker içermeyen 5000 mg içilebilir likit kolajeni ürettik. Collagen Lift Paris™ vücudunuzun kaybettiği kolajeni geri kazandırmayı amaçlarken bunu mümkün olan en sağlıklı yoldan yapıyor. Emilimi hızlı ve kayıpsız olması amaçlanarak sıvı formda üretilen kolajene C Vitamini takviyesi eklenerek aynı zamanda vücudun kolajeni en sağlıklı şekilde kullanması sağlanıyor. Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu’yu tercih edebilirsiniz. 

Collagen2.png

Verisol Kolajen Hidrolizat                   Ulvaline Deniz Yosunu                     

5000 mg                                               5000 mg           

C Vitamini                                                 

60 mg