Yüz Kremi Üreticileri Bunu Bilmenizi İstemiyor!

En son güncellendiği tarih: Mar 12

Anneannenin soğuk kreminden kalın bir tabaka uygulamanın yeterli cilt bakımı sayıldığı günler geride kaldı. Daha fazla nem, daha az kırışıklık ve gençlik pınarını vaat eden sofistike ürünler arıyoruz. Ancak gerçekte, günümüz cilt kremlerinde bulunan pek çok bileşen, cildinize yeterince nüfuz etmiyor çünkü molekülleri absorbe edilebilmek için fazla büyük.


Cilt 101 Cilt vücudun en büyük organıdır ve başlıca işi, kir, bakteri, kimyasallar ve kirleticiler gibi zararlı şeyleri tutmaktır. Dolayısıyla yapısı emmek yerine yabancı cismi püskürtmek üzere tasarlanmıştır; bu nedenle, birçok temel cilt kremleri kelimenin tam anlamıyla cildin yüzeyinde oturur ve yalnızca en dış katmana hafif hidratasyon sağlar.


Kırışıklar Kırışıklıklar, cildin aşırı kullanımı, cildin yapısında bir azalma ve çevredeki zararlı elementlere maruz kalma ile oluşan küçük kıvrımlarıdır. Ayrıca, yaşlandıkça cildin yapısı bozulur çünkü çok daha az kolajen üretiriz. Malzemelere dönün. Ne ve neyi yapar, kırışıklıkları önlemek ve pürüzsüz, sağlıklı görünen bir cilt için ne yapmak gerekiyor?


Retinol Retinol, A vitamini molekülünün aktif bir formudur ve cildin alt katmanlarını daha sıklıkla genç hücreleri çevirmeye teşvik eden güçlü bir eksfoliyanttır. Aynı zamanda hiyalüronik asit ve kolajen üretimini arttırarak cildi daha yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. Bununla birlikte, ciltteki penetrasyon etkileri sınırlıdır.


Hiyalüronik Asit Hiyalüronik Asit aslında oldukça agresif bir isme sahip olmakla birlikte, hücre yenilenmesini düzenleyen, bağ dokusunu yağlayan ve cildin nemini ve elastikiyetini koruyan, vücutta doğal olarak bulunan bir maddedir. Kendi ağırlığının 1000 katına kadar su tutabilen Hyaluronik Asit, kurutulmuş ciltler için şaşırtıcıdır.


Bununla birlikte, moleküller oldukça geniştir ve tropikal olarak kullanıldığında kırışıklıkları doldurmak için cildin dış katmanlarına tam olarak nüfuz edemezler ve bu nedenle en iyi sonuç için çoğunlukla enjekte edilirler.

Kolajen Kolajen insan vücudundaki en bol proteindir. İçeride cildi sıkı ve genç tutmak için destekler ve yeni ve sağlıklı cilt hücrelerini oluşturmada gereklidir. Ne kadar çok kolajen üretirseniz, o kadar az kırışık olur. Fakat kolajen molekülleri, krem olarak uygulandığında deriye nüfuz etmek için fazla büyüktür.

Absorbe Edilen Materyeller Tropikal olarak uygulanan pek çok bileşen cilde emilir. Bununla birlikte, kolajen, Omegalar ve C vitamini de dahil olmak üzere, takviye olarak alındığında özellikle iyi çalışan bazı etkili maddeler bulunmaktadır.

İçten Gelen Güzellik Kolajen, genç görünümlü bir cildi korumak için gereklidir. Yaşlandıkça, özellikle 40 yaşından sonra, cilt eskime belirtileri gösterdiği için önemli ölçüde daha az kolajen üretiyoruz. Ancak şimdi vücuttaki kolajeni desteklemek için içilebilir bir kolajen, Collagen Lift Paris™ var. Kolayca emilir ve klinik olarak kollajen yoğunluklarını artırdığı, derideki kollajen azalmasını önlediği ve kırışıklıkları% 50'ye kadar azalttığı kanıtlanmıştır. Her gün bir ampul Collagen Lift Paris™ ile diyetinizi tamamlayın ve daha genç görünmeye başlayın.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™