Yaz Ayları Yaklaşıyor, Luminous Gold ile Tanışın!

Kolajen cilt ve kas hücrelerinde bulunan; cilt ve kas hücrelerini koruyan bağ dokusunun yapısına katılarak; dokuların dayanıklı, canlı ve esnek olmasını sağlayan bir çeşit proteindir. Vücudun formunu koruyan matrisi sağlamakta ve özellikle cildin sıkılığını, elastikiyetini ve yapısını korumaktadır. Yaşlandıkça kolajen üretimi yavaşlamaktadır ve bu da ciltte dolgunluk kaybına ve kırışıklıklarda artışa neden olmaktadır.

Verisol® Collagen, Collagen Lift Paris™ formülü ile likit forma getirildiği için sindirim sistemi yoluyla kolaylıkla emilir ve cilde kolaylıkla erişebilir hale getirilir; bu sayede Collagen Lift Paris™, toplam vücut kolajenini arttırmayı ve cildin yaşlanma belirtilerini tersine çevirmeyi mümkün kılar.

Cildin en büyük düşmanı UV güneş ışınlarıdır. Collagen Lift Paris™’in en yeni ürünü olan Luminous Gold, hâlihazırda kullanılan güneş kremlerinin de içeriğinde bulunmakta olan Polypodium Leucotomos maddesi ile cildi kremlerin etkisi gibi geçici olarak dışarıdan değil, kalıcı olarak içeriden onarmayı hedeflemektedir. Luminous Gold’un birçok eşsiz bileşenden oluşan formülünde göze çarpan 500 mg Altın Eğrelti Otu sayesinde, görüntüsünden rahatsız olduğunuz güneş lekelerinize meydan okuyabilirsiniz!

25 ile 30’lu yaşlardan itibaren vücuttaki kolajen ve glutatyon miktarı azalma göstermektedir. Bu miktar menopoz döneminde oldukça ciddi seviyelere ulaşmaktadır. Luminous Gold içerdiği 5000 mg kolajen ve 50 mg glutatyon sayesinde, vücudun her yıl kaybettiği %2 oranındaki kolajeni ve kaybettiği glutatyon miktarını günlük olarak karşılamaktadır. Ayrıca içeriğinde bulunan 15 mg E vitamini ve 60 mg C vitamini sayesinde kolajenin emilimini tam ve doğru şekilde desteklemektedir. Vitamin C, glutatyon ile birlikte hücrelerde bulunan serbest radikallerin düşmanı olan güçlü bir antioksidandır ve aynı zamanda ciltteki kolajen üretimine yardımcı olmaktadır. E vitamini ise, cilt hasarlarının onarılmasında başrolü oynamaktadır. Collagen Lift Paris™ Luminous Gold, kolajen üretimini desteklemesinin yanı sıra, içerdiği 3000 mg Akdeniz Yosunu sayesinde de cilt için gerekli ve yararlı antioksidan özelliği sağlamaktadır.


Collagen Lift Paris olarak sizlere her gün daha iyisini sunmak için çalıştık ve son ürünümüz olan, uzman doktorların “mucize niteliğinde” diye bahsettiği Luminous Gold ürünümüzü sizlere sunduk. Luminous Gold, yaz aylarında güneşin yaydığı UV ışınlarının cildinize zarar vermesini bir kalkan görevi üstlenerek engelleyecek ve lekesiz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacak. Daha fazla bilgi için bizlere İnstagram (@collagenliftparisturkiye) üzerinden ulaşabilir, tüm sorularınıza ücretsiz olarak yanıt alabilirsiniz.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™