Yaz Aylarında Daha Fit Bir Vücut: Collagen Lift Paris™ Detox!

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Yazın, sıcakların tam da ortasındayız! Havaların bu denli ısınması ile beraber açıldık, saçıldık ve gözlerimiz vücutlarımıza takıldı kaldı! Kilo vermek, bölgesel incelmek, vücudumuzu şekle sokmak gibi dertlerimizin, diğer dertlerin biraz daha önüne geçtiği şu günlerde hepimizin uyguladığı veya uygulamayı düşündüğü bir diyet mutlaka vardır. Ya da spora başlamayı hepimiz bir defa düşünmüşüzdür. Mesela en azından günde 30 dakika yürüyüş yapsak?


Yanlış anlaşılmalara sebep olmamak amacıyla yazımızın henüz başında belirtmek isteriz ki, biz Collagen Lift Paris™ ailesi olarak mutlaka bir uzman kontrolünde diyet yapmanızı öneririz. Ancak yine de kulaktan dolma bilgiler ile diyet yapanlarımız, detoks kürleri hazırlayanlarımız mutlaka olacaktır. Şimdi sizlere bu diyet ve egzersizlerin tamamlayıcı niteliğinde bir üründen bahsedeceğiz: Collagen Lift Paris™ Detox!


İçerisinde tam on adet besin değeri yüksek detoks etken maddesi bulunduran Collagen Lift Paris™ Detox, sindirim ve boşaltım sisteminizi, bağırsak floranızı düzenlemeye yardımcı olduğu gibi kilo vermenize de etki sağlar! Doğru bir diyet ve egzersiz ile birleştiğinde sıkılaşmanızı, vücudunuzun şekillenmesini hızlandırır. Vücudunuzdan toksinleri ve ödemleri hızlıca temizleyerek sağlıklı bir hissiyata kavuşmanızı sağlar!


İçerisinde Akdeniz Yosunu (Algue Ulva rigida) 5000mg, Verisol kolajen 50mg, Huş Ağacı Yaprağı 50mg, Karahindiba Kökü 50mg, Keçi Sakalı 50mg, Dulavrat Otu Kökü 50mg, Enginar 50mg, Hindiba 50mg, Yeşil Çay 50mg, Ananas 50mg ve Elma Sirkesi 50mg bulunduran ve bu maddeler arasında eşsiz bir sinerjik etki sağlayan formülümüz ile sıkılaşmanın, kilo vermenin ve sağlıklı bir vücuda kavuşmanın tadını çıkarın!


Unutmayınız ki detoks sürekli yapılan bir kür değildir, 3-4 ayda bir, 1 ay vücudunuzu arındırmak sizleri daha sağlıklı ve daha mutlu yapacaktır. İlk iki hafta günde iki kez, sonraki iki hafta günde bir kez bir dolu bardak suya tüketerek içmenizi tavsiye ettiğimiz bu kür ile bir ay içerisinde yaşadığınız iyileşme haline inanamayacaksınız!


Yaz aylarında vücudumuzun aldığı toksin seviyemiz daha fazla olduğundan , bir ayınızı Collagen Lift Paris™ Detox’a ayırmak vücudunuz için en iyi tercih olacaktır!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™