Yazın Bir Ayınızı Detox’a Ayırın!

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Yaz ayları geldi çattı. Hepimiz kilo vermek, kilomuzu korumak veya sağlıklı bir vücuda kavuşmak için farklı yollar arayışına girdik. Yürüyüşler, spor merkezleri, diyetler derken vücudumuzu iyice yormaya başladık. Peki bu yorulan vücudumuza nasıl destek olabiliriz?


Detoks konusu internette tam bir muamma… Detoks nedir? Detoks nasıl yapılır? Detoks suyu nasıl hazırlanır gibi birçok soru ve birçok yanlış cevap mevcut. Detoks Suyu’na dair aklınızda olan soruları cevapladığımız yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.


Sıcaklar arttıkça vücudumuz yeni tehditler altında kalıyor. Bunların en önemli ikisi susuzluk ve güneş hasarı. Yaptığınız diyet veya sporun içeriği ne olursa olsun içeceğiniz su miktarına çok dikkat etmelisiniz. Ve evden hiç çıkmayan biri değilseniz, güneş hasarlarına karşı mutlaka bir önlem almalısınız. Güneş hasarı sadece gözle görünür ya da hissedilir bir hasar değildir, aynı zamanda morötesi ışınların sebep olduğu toksinlerden de korunmamız gerekir.

Kilo Verdiren Detoks Suyu


Peki bunu nasıl yapacağız? Vücudunuzun suya en çok ihtiyacı olan dönemde sağlıklı sıvı alımı modeline geçerek vücudunuzu hem besleyebilir hem de koruyabilirsiniz. Her sabah aç karna 2 bardak suya karıştıracağınız Collagen Lift Paris™ Detox ile vücudunuzun su ihtiyacını karşılarken içerdiği etken maddeler ile de vücudunuzu toksinlerden arındırabilirsiniz.


Bildiğiniz üzere detoks sürekli yapılan bir kür değildir, 3-4 ayda bir, 1 ay vücudunuzu arındırmak sizleri daha sağlıklı ve daha mutlu yapacaktır. Yaz aylarında vücudumuzun aldığı toksin seviyemiz daha fazla olduğundan da, bir ayınızı Collagen Lift Paris™ Detox’a ayırmak vücudunuz için en iyi tercih olacaktır. İçerisinde bulunan karahindiba, hindiba kökü, keçi sakalı otu, dulavrat otu, elma sirkesi özü gibi etken maddeler ile ödemlerinizi atan, toksinlerden kurtulmanızı sağlayan Collagen Lift Paris™ Detox için bizimle iletişime geçin!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™