Yaşlanmayı Durdurun!

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Yaralarınızın iyileşme sürecini hızlandırmak, incelen saç tellerinizi güçlendirmek, tırnaklarınızı eski sert formuna kavuşturmak ya da cildinizdeki kırışıklıkları azaltmak… Kısaca, yaşlanmanızı durdurmak ister misiniz? Anti-aging yani yaşlanma karşıtı ürünler dendiğinde aklımıza ilk olarak sürülebilir kremler gelmektedir. Anti-age etkili kremler ve bin bir çeşit özü içeren jeller reklamlar sayesinde sürekli karşımıza çıkıp durduğundan, git gide bu etkili görsellere maruz kaldığımızdan, kremlerin bu konudaki yararına inanmaya başladık.


Ancak kremlerin yaşlanma sürecinde çok da etkili olamadığını geç olmadan gördük. Çünkü bizi dışarıdan yaşlandıran etkenler oldukça kısıtlıydı, bunların başlıcası ve en büyüğü Güneş olduğu bir gerçek. Ancak Güneş bu denli zararlı olsa da, etkenler göz önüne alındığında korunması en kolay etken olduğunu görebiliyoruz. Peki yaşlanma sürecini hızlandıran diğer etkenler nelerdir?


Sonunda fark ettik ki yaşlanma süreci dış etkenlerden ziyade, içeriden oluyor! Vücudun kolajen, glutatyon ve hyalüronik asit üretmeyi yavaşlatmasıyla başlayan bu süreç, üretimin durmasıyla iyice hızlanıyor! Bu noktada ihtiyacımız olan mucizenin krem değil, içilebilir bir iksir olduğunu fark ettik!Sıvı kolajen, hyalüronik asit ve içilebilir glutatyon formlarıyla hala tanışmadıysanız ve bir şekilde Collagen Lift Paris™ ile karşılaştıysanız, mutlu kullanıcılar sayfamıza göz atmanızı içtenlikle tavsiye ederiz. Uzun süren ar-ge çalışmaları sonucunda anti-aging konusunda çığır açan Collagen Lift Paris™;


· Verisol® ve Akdeniz Yosunu’nu birleştirerek: Siyah Kutu

· Verisol®, Hyalüronik Asit ve Akdeniz Yosunu’nu birleştirerek: Red Carpet

· Verisol®, Glutatyon ve Çinko’yu birleştirerek: Vitality


ürünlerini karşımıza çıkardı. Ayrıca bütünsel sağlık anlayışı politikasını ürün çeşitliliğinde de uyguladı ve sıvı kolajen takviyeleri ile birlikte kullanımda muhteşem etki yaratacak olan Collagen Lift Paris™ Detox’u çıkardı.


Kısaca Türkiye’nin En Sevilen Kolajeni’nden adeta bir güzellik iksiri ortaya çıktı. Siz de saçlarınız, tırnaklarınız güçlensin istiyorsanız; cilt kırışıklıklarınız, selülitleriniz azalsın istiyorsanız; yaralarınız daha iyi iyileşsin, gözleriniz daha sağlıklı olsun istiyorsanız çok geç olmadan Collagen Lift Paris™ Likit Kollajen Takviyesi ile tanışmalısınız!


(Not: Dilediğiniz her soruyu bize Instagram hesabımız olan (@collagenliftparisturkiye) üzerinden sorabilirsiniz. Sosyal medya kullanmayan ziyaretçilerimiz ise iletişim bölümündeki numaralardan ulaşarak gerekli bilgileri alabilir.)

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™