Vücudumuzda Ne Kadar Kolajen Bulunur?

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Kolajen, vücutta tek başına en bol yapısal bileşen bulunduran proteindir. Vücudun formunu koruyan matrisi sağlar ve özellikle cildin sıkılığını, elastikiyetini ve yapısını korur. 30 yaşından sonra vücuttaki kolajen üretimi %2 oranında düşer. Menopoz döneminin ilk 5 yılında ise kolajenin yaklaşık %30’u kaybedilir.


Hiçbir kolajen ürünü takviyesi alınmasa da, tüketilen yiyeceklerin bazıları kolajen bulundurduğu için yeterli miktarda olmasa da vücut kollajen almış olunur. Fakat bu doğal takviye, cilt sarkmalarının ya da eklem ağrılarının önüne geçmek için yeterli bir miktar değildir. Bedenin kolajen üretimine destekte bulunmak ve kolajen kaybını yavaşlatmak veya durdurmak adına yaş ilerledikçe çeşitli yollardan kolajen takviyesi almak gerekebilir. Örneğin cilt sarkmalarından, cildinizin yeterli neme sahip olmamasından çekiniyorsanız ya da şikayetçiyseniz Collagen Lift Paris™ kullanmanızı tavsiye ederiz!Belirtmek isteriz ki vücuttaki kolajen miktarı azaldığında sadece cilt sarkmaları gibi cilt sorunları yaşanmaz. Aynı zamanda eklem kıkırdakları zayıflar, kemikler eski gücünü kaybeder, romatizmal süreçler ve kıkırdak-kas-kemik erimesi süreci hızlanmaya başlar. Bu süreçlere olumlu etkisiyle bilinen kolajen, dışarıdan alınacak takviyeler ile desteklendiği zaman kolajen eksikliğinin negatif etkileri indirgenebilir.


Biz Collagen Lift Paris™ olarak vücudunuza almanız gereken günlük kolajen miktarını biliyoruz ve sizlere uygun kolajenleri sunuyoruz. Tablet, toz, krem, maske gibi pazarlama ürünleri değil, içilebilir ve doğrudan emilen etkili kolajenlerimizle hayal ettiğiniz cilt görünümüne sahip olmanızı sağlıyoruz. Siz de “Yaşını hiç göstermiyorsun!” cümlesini duymak isterseniz, kaliteli formülü ile Collagen Lift Paris™ tercih edin!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™