Vücudunuzun Kolajen Üretmesine Katkıda Bulunun!

En son güncellendiği tarih: 11 saat önce

İnternette, televizyonda, izlediğimiz veya okuduğumuz tüm doktorların ağzında olan kolajen; biyolojik olarak yaşımızın ilerlemesi ve bazı farklı faktörler sebebiyle vücudumuzda azalan bir proteindir. Vücudun kolajen üretememesi veya üretimi yavaşlatması; cilt, eklem, bağ dokusu, tırnak yapısı, saç kökleri ve kıkırdakları olumsuz etkiler.


Dolayısıyla yaşlılık sürecimizde sağlıklı bir yaşam hedefliyorsak, kolajen en fazla ciddiye almamız gereken yapıtaşlarımızdan biridir. Peki bu kaybın önüne nasıl geçebiliriz?

· İlk olarak sağlıklı ve dengeli besleneceğiz. Kırmızı sebzeler, yeşil sebzeler, balık ve et tüketimini doktorumuz/diyetisyenimiz gözetiminde arttıracağız. A vitamini içeren besinlere de ağırlık vereceğiz.

· İkinci önemli nokta ise, günlük ihtiyacımız olan C vitaminini eksiksiz alacağız. Kolajen ve C vitamini en yakın iki arkadaştır. Birlikte oldukları takdirde vücut en sağlıklı formu yakalayabilir. Ayrıca vücut C vitamini olmadan kolajen üretemez.

· Üçüncü ve en önemli nokta ise: sıvı collagen takviyesi kullanmak! Kolajen üretimini desteklemek ve mevcut kolajen ihtiyacını karşılamanın en doğru ve en kolay yolu sıvı kolajen takviyeleridir. Doğru ürün tercih edildiğinde mükemmel sonuçlar alınabilir.


Sağlıklı ve dengeli beslenmek bütünsel sağlığınız için, vücudunuz için oldukça önemlidir. Ancak bu noktada vücudunuza ihtiyacı olan kadar kolajen giremeyebilir. Çünkü bir kemik çorbası, paça çorbası, baş çorbası dediğimizde içinde yarar kadar zarar da barındırır. Bunların başında yağ oranı gelir. Dolayısıyla her şeyin fazlası zarardır. Peki bir kase çorbada kaç gram kolajen alabilirsiniz? Her gün bu denli yüksek kolajen kaynağı tüketebilir misiniz? Unutmayın ki, vücut kolajeni depolayamaz. Kolajen bir gün değil, her gün ihtiyaçtır!


Kolajen ve C Vitamini’nin çok iyi iki arkadaş olduğunu söylemiştik. Aslında bu ikiliye Hyalüronik Asit de eklenirse, sırt sırta verdiklerinde inanın yılların bile üstesinden gelebilirler! 60 mg C Vitamini, 100 mg Hyalüronik Asit ve 5000 mg sıvı kolajen içeren Collagen Lift Paris™ Red Carpet ürünümüzün keyfini çıkarabilirsiniz!


Not: Glutatyon ve Çinko içeren kolajen takviyesi Collagen Lift Paris™ Vitality hakkında bilgi almak için satış noktalarımızı arayabilir, @collagenliftparisturkiye Instagram sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul

0212 574 11 24

0533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™