Toksinler ve Ağır Metaller Vücuttan Nasıl Atılır?

En son güncellendiği tarih: Mar 12

Karaciğerimiz, böbreğimiz, akciğerlerimiz ve cildimiz vücudumuza giren toksinlerden, ağır metallerden doğrudan etkilenir. Ağır metaller ve toksinler yediğimiz fast food besinlerden, alkolden, sigaradan hatta bazen içtiğimiz sudan bile vücudumuza girebilmektedir. Vücudun savunma sistemini çökerten bu toksik maddeler kronik yorgunluktan tutun kansere kadar birçok hastalığın ana sebebi olabilir. Bu toksik maddelere her daim maruz kalıyor olmamız sebebiyle, toksinlerden ve ağır metallerden tamamıyla kurtulmak mümkün değildir. Dolayısıyla vücudumuz; sağlıklı olmak, bağışıklık sistemini güçlü tutmak için etkili bir toksin ve ağır metal detoksifikasyonuna ihtiyaç duyar.


Aşırı yorgunluk hissediyorsanız, uyku düzeniniz bozulduysa, sindirim güçlüğü çekiyorsanız, baş ağrısı sıklaştıysa, göz altı morluklarınız oluştuysa ve dengesiz kilo alımları yaşıyorsanız vücudunuz fazlasıyla toksin ve ağır metal tehditi altındadır. Büyük ölçüde karaciğerde depolanan ağır metaller kanser, parkinson, sinir sistemi rahatsızlıkları gibi çok ciddi hastalıklara yol açabilir. Çamaşır makinesinde yıkanan suyun geldiği borudan tutun, diş doktorunda tedavi için kullanılan dolgu malzemesine kadar her yerde var olan bu toksik maddelerden vücudumuzu olabildiğince temizlememiz gerekmektedir.

Vücut kendini toksinler ve ağır metallerden temizlerken çok güçlü antioksidanları kullanır. Ancak günümüz şartlarında maruz kaldığımız bu toksinler o kadar fazladır ki, vücut kendi kendine yetecek miktarı üretemez. Antioksidan kaynağı doğal besinler bağışıklık sisteminizi korumakta büyük rol oynayacaktır. Bu besinler; sarımsak, havuç, enginar, şeftali, yeşil yapraklı sebzeler, soğan olarak sıralanabilir. Doğal antioksidan kaynakları ile vücudu beslemek doğru bir yol olacaktır ancak maalesef bu yöntem yalnızca alınan takviyelere bir ek yardım olabilir. Vücut günde en az 500 mg antioksidana ihtiyaç duyduğu için bu miktara ulaşabilmek ancak kilolarca besin tüketerek mümkün olur. Collagen Lift Paris™ ailesi olarak gerçek bir toksin ve ağır metal detoxu yapabilmeniz adına 500mg Glutatyon içeren kolajen takviyesi Collagen Lift Paris™ Vitality’i sizlere sunuyoruz.Vücudunuzu bir antioksidan deposu haline getirmek, toksinlerden ve ağır metallerden temizleyerek ödemlerinizden kurtulmak istiyorsanız; bağışıklık sisteminizi güçlendirirken sizi gençleştirecek kolajen takviyesi Collagen Lift Paris™ Vitality ile tanışabilirsiniz. İçerdiği 5000mg likit kolajen (Verisol®) cildinizin kolajen ihtiyacını karşılayarak cilt kırışıklıklarınızı giderirken, 500mg Glutatyon ile vücudunuzun en güçlü antioksidanı almasını sağlayabilirsiniz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™