Suda Çözünen En Lezzetli Collagen!

En son güncellendiği tarih: Mar 5

Collagen Lift Paris™ ailesi olarak formülümüzün kalitesinden, ampullerimizin taşıma kolaylığından defalarca bahsettik. Bilmenizi istediğimiz çok önemli detaylardan biri de, ne kadar lezzetli olduğumuz! Suda çözünen sıvı veya toz collagen formları arasında en sevilen kolajen takviyesi olan markamız, size bir takviyede sunulması gereken her şeyi özenle seçiyor. Şeker ve tatlandırıcı içermediği halde en lezzetli formu sunuyor!


Bazı sözlük veya forum sitelerinde başka kolajen markaları için mutlaka okumuşsunuzdur: “Bir kere denedim bir daha asla. Tadı o kadar kötü ki...” Bunlar gibi birçok yorum gözümüze çarpabiliyor. Ancak Collagen Lift Paris™ size lezzet garantisi de sunuyor! Suda çözünen collagen formülümüz kırmızı meyve aromasıyla siz sevenleri ile buluşmaya hazır!Sizin formülünüz zaten sıvı değil mi, neden suda çözünmesi gerekiyor?


Biz Collagen Lift Paris™ ailesi olarak sizlere, her sabah kahvaltıdan önce bir bardak suya karıştırarak tüketmenizi öneriyoruz. Günün ilk besininin su olması, vücudunuz için oldukça yararlıdır! Bunu kolajen ile desteklemeniz ise kolajen emilimini en üst seviyeye çıkaracak, en iyi faydayı sağlamanıza sebep olacaktır. Dilerseniz suya karıştırmadan da tüketebilirsiniz. Toz kolajen olmadığımız için her zamana, her koşula ayak uydurabiliyoruz!


Collagen Lift Paris ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız!


Suya yakışan en güzel kolajeni sizler de denemek istiyorsanız, tadını merak ediyorsanız her sene düzenli aralıklar ile yaptığımız seminerlerimizi, tadım günlerimizi kaçırmayın! Etkinliklerimizden haberdar olmak için Instagram sayfamızı (@collagenliftparisturkiye), takip edebilir, aklınıza takılan her türlü soruyu Instagram üzerinden bize sorabilirsiniz.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™