1 Paket Sigara Yerine Collagen Lift Paris™!

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Collagen Lift Paris™ dendiğinde ilk olarak akıllarda “Türkiye’nin En Kaliteli Kolajeni” imajını getirmeyi amaçladık. Mutlu kullanıcılarımızın içtenlikle ürünümüzü tanıtmalarıyla, doktorlarımız ve uzmanlarımızın bizi vazgeçilmez kolajen takviyeleri olarak görmeleriyle hepinizin kalbine taht kurmayı başardık. Ancak saha ekibi ve sosyal medya ekibi ile olan toplantılarımızda sıvı kolajen kullanıcılarının ürünümüze dair en büyük şikayetinin, “diğer kolajenlerden pahalı olması” olduğunu öğrendik ve konuyla ilgili bu yazıyı yazmaya karar verdik. Klişe ama her şeyi açıklayan bu cümle ile yazımıza giriş yapalım: “Kalite, asla tesadüf değildir.”


Bildiğiniz üzere ürünümüz Fransa’da üretilip Türkiye’ye getiriliyor. Ayrıca içeriğimizde kullandığımız Verisol®, bilinen en etkili ve en kaliteli kolajen hidrolizatı. Ancak bu yazımızda tabiî ki ürünümüzün maliyet hesaplamaları ile kafanızı karıştırıp kurumsal bir dille işin içinden çıkmayacağız.


Yalnızca diyeceğiz ki, “Sağlıklı olmak için harcanan para, sağlıksız olmak için harcanan paradan önemlidir!”Öncelikle piyasadaki sahte kolajen markaları ve dolandırıcılar için sizleri uyarmayı bir kurumsal sorumluluk sayarız. Sıvı Kolajene ilgi arttıkça, İçilebilir Glutatyon’a ilgi arttıkça maalesef bundan yararlanmak isteyen insanlar olabiliyor. Alacağınız ürünü çok iyi araştırmanızı ve en güvenilir kaynaklardan almanızı öneriririz. Dolayısıyla piyasadaki X ürün 900 lira iken, Y ürün 200 lira ise ona şüphe ile yaklaşmak zorundasınız. En nihayetinde bu, ağız yoluyla vücudunuza alacağınız bir sıvı. Her zamankinden daha dikkatli seçim yapmadığınızda sonuçları üzücü olabilir.


Biz Collagen Lift Paris™’i ilk üç ay boyunca her gün, sonra haftada iki veya üç gün ömür boyu tüketilecek şekilde tasarladık. Likit kolajenlerin de bu aralıklar ile tüketilmesini öneriyoruz. Bu noktada yazımızın başındaki eleştirilerin hedefi olabiliyoruz: “Hayatımız boyunca kullanmak için çok pahalı bir ürün!”

Hayır, değil… Haftada üç kere kullanacağınız bir Collagen Lift Paris™ Red Carpet’, gün hesabına böldüğünüzde her gün içtiğimiz sigara paketinden çok daha az bir ücrete tekabül etmektedir. (Bu hesaplama, ürünlerimiz arasında ortalama fiyata sahip olan Red Carpet’in en pahalı satış fiyatı üzerinden yapılmıştır.) Bu tutar Siyah Kutu ile, haftada iki kez kullanılacak şekilde hesaplandığında çok daha cüzi bir rakam ortaya çıkacaktır.


Yavaş ve sancılı bir ölüm için kaç para verirdiniz? Peki gençleşmek ve sağlığınıza kavuşmak için? Hitap ettiğimiz yaş kitlesi gereği tavsiye vermek haddimize değil ancak, en azından farkındalık yaratabilmek adına bu iki soruyu cevaplamanızı ümit ederiz. Çünkü birine çok para verirken, diğerine pahalı diyebiliyoruz. Seçim sizin.


Collagen Lift Paris™ sıvı, içilebilir kollajen ürünleri hakkında bilgi almak için iletişim bölümümüzden bizi arayabilir, Instagram hesabımızdan (collagenliftparisturkiye) dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™