Selülitlerden Kurtulmanın Yeni Yolu: Collagen Lift Paris™!

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Selülit kısaca, cilt altında aşırı yağ birikmesi sebebiyle ciltte ortaya çıkan portakal kabuğu görüntüye verilen isimdir. Selülit oluşumuna birçok etken sebep olacağı gibi, selülitten kurtulmanın da birden fazla yolu-tedavisi olabilir. Bağ dokuyu bir arada tutan kolajenin vücutta daha az üretilmesi de selülit oluşumundaki başlıca sebeplerden biridir.


Selülite karşı bilinen en kesin çözüm spor yapmak ve bir diyet programına uymaktır. Siz de yaşlanmaya bağlı selülitlerinizden kurtulmak, bağ dokunuzu güçlendirmek ve daha sıkı bir cilde sahip olmak istiyorsanız bir önerimiz var: kolajen takviyesi ve detoks kürü!Selülit (Portakal Kabuğu Görünümü)

“Kolajen nedir?” adlı blog yazımızda da detaylıca bahsettiğimiz gibi kolajenler, bağ dokusu ile derimiz arasında tutkal görevi gören proteinlerdir. Bu proteinler azalmaya başladığında derimizde sarkmalar gözükebilir. Ciltte biriken yağ bu sarkmaları fırsat bilerek belirli bölgelerde selülit olarak karşımıza çıkabilir.


Dolayısıyla sorunu kökünden çözebilmek adına önce vücudumuza kolajen desteği vermeliyiz. Bu destek sayesinde deri altındaki bağ doku güçlenecek, ciltteki kırışıklıklarımız ve sarkmalarımız azalacak. Collagen Lift Paris™’in kullanıcı yorumlarına bakacak olursanız cilt kırışıklığı dışında üç ana başlık dikkatinizi çeker. Bunlar:


1- Collagen Lift Paris™ saç sağlığına iyi gelir.

2- Collagen Lift Paris™ tırnakları güçlendirir.

3- Collagen Lift Paris™ selülitlerin önüne geçerek portakal kabuğu görünümünü engeller.


Collagen Lift Paris™ içilebilir sıvı kolajenin ana etki alanı bunlar olmasa bile, kolajen vüducumuzda bulunan en çok protein olduğundan ulaştığı her alana fayda götürmektedir.

Düzenli kullanacağınız kolajen takviyesine eklemenizi önerdiğimiz bir kür daha var: Collagen Lift Paris™ Detox! Bu yeni nesil detoks kürünün içeriğinde bulunan 10 etken madde, düzenli beslendiğiniz takdirde vücudu toksinlerden arındırarak incelme ve zayıflama sağlayabiliyor.


Eğer siz de selülitlerinizden kurtulmak istiyorsanız; 5 gram kolajen içeren Collagen Lift Paris™ kolajen takviyesine başlamanızı, Collagen Lift Paris™ Detox ile detoks kürüne girmenizi ve az da olsa spor yapmanızı öneririz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™