Sağlıklı Bir Vücut, Sağlıklı Bir Yaşam! Karşınızda Collagen Lift Paris™ DETOX!

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu ile vücudunuzun kolajen kaybını giderdik, hyalüronik asit destekli Red Carpet ile cildinizi nemlendirdik, 500 mg glutatyon içeren Vitaliy ile vücudunuzu baştan sona onardık; şimdi sıra sindirim sisteminizi düzenlemeye ve daha fit bir görünüm elde etmenize yardımcı olmaya geldi! Aylardır üzerine titreyerek en etkili formülü oluşturmaya çalıştığımız Collagen Lift Paris™ Detox, artık tüm satış noktalarında!


Collagen Lift Paris™ ailesi olarak çıktığımız bu yolda kolajen kaybınızı en iyi şekilde tamamlarken, her zaman vücudumuzun diğer eksiklerini ve ihtiyaçlarını da gidermeyi amaçladık. Collagen Lift Paris™ Vitality ile başladığımız “bütünsel etki” politikamıza bir yeni ürün daha dahil ederek sizleri mutlu etmeye, hedeflerimize ulaşmaya çalışıyoruz.


İçerisinde tam on adet besin değeri yüksek detoks etken maddesi bulunduran Collagen Lift Paris™ Detox, sindirim ve boşaltım sisteminizi, bağırsak floranızı düzenlemeye yardımcı olduğu gibi kilo vermenize de etki sağlar! Doğru bir diyet ve egzersiz ile birleştiğinde sıkılaşmanızı, vücudunuzun şekillenmesini hızlandırır. Vücudunuzdan toksinleri ve ödemleri hızlıca temizleyerek sağlıklı bir hissiyata kavuşmanızı sağlar!

İçerisinde Akdeniz Yosunu (Algue Ulva rigida) 5000mg, Verisol kolajen 50mg, Huş Ağacı Yaprağı 50mg, Karahindiba Kökü 50mg, Keçi Sakalı 50mg, Dulavrat Otu Kökü 50mg, Enginar 50mg, Hindiba 50mg, Yeşil Çay 50mg, Ananas 50mg ve Elma Sirkesi 50mg bulundurarak bu maddeler arasında eşsiz bir sinerjik etki sağlayan formülümüz parça parça incelendiğinde ne işe yarıyor gelin birlikte inleyelim:Akdeniz Yosunu: Doğal, yüksek emilime sahip vitamin, mineral ve amino asit kompleksi ile ödem atılımına yardımcı olurken aynı zamanda ciltteki portakal kabuğu görünümüne sahip selülitlerin azalmasına etki eder.

Yeşil Çay: Metabolizma hızını artırmaya yardımcıdır. Yüksek oranda anti oksidan deposudur.

Elma Sirkesi: Bağırsak florası üzerinde olumlu etki gösterir.

Enginar: Doğrudan karaciğer üzerinde detox etkisi yaratır.

Huş Ağacı Yaprağı: Vücut direncini arttırır, böbrek fonksiyonlarını stimüle eder.

Dulavrat Otu: Kanı ağır metallerden arındırır; hormonları ve kan şekerini dengeler.

Ananas: Protein sindirimini kolaylaştırır.

Keçisakalı: Vücudun ödem atmasına yardımcı olur. Metabolik atıkların (üre, ürik asit) eliminasyonunda etkilidir.

Karahindiba: Safra hareketlerini ve bağırsak hareketlerini düzenlemeye yardımcı olur.

Hindiba Kökü: Karaciğer dostudur. Safra kesesi taşı oluşumunu engelleyicidir. Karaciğer iltihaplanmalarında destekçidir.


Kısacası detoks yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Siz de daha sağlıklı bir hissiyata ve görünüme sahip olmak istiyorsanız, Collagen Lift Paris™ Detox’u tercih edebilirsiniz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™