Sıvı Kolajen Takviyeleri Zararlı Mıdır?

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Günümüzde neredeyse vücudumuza yararı olan her maddenin bir takviyesi üretilmiş durumda. Piyasada kolajen takviyesi, glutatyon takviyesi, hyalüronik asit içeren takviyeler, vitamin takviyeleri, enerji hapları gibi ürünler o kadar fazla ki, bir seçim yapmakta veya almak istediğimiz ürüne güvenmekte oldukça problem yaşıyoruz. Yaşamakta da bir o kadar haklıyız.


Bu noktada yaptığımız bazı yanlışlar var. Birincisi, en ucuz ürünlere yönelmek. Hepimizin maddi durumunu her markaya yetemeyebiliyor. Ancak yine de bu ucuz tüketim anlayışı sebebiyle sağlığınızdan olabilirsiniz. İkincisi, içerik araştırması yapmamak. Eltim kullandı çok iyi geldi, komşum kullandı hemen düzeldi gibi kulaktan dolma bilgiler ile vücudunuza “aslında ne olduğunu bilmediğiniz” bir maddeyi sokmak çözümü zor problemler doğurabilir. Üçüncüsü ve sonuncusu, doktorunuza danışmamak. Sadece bir televizyon reklamında çıktığı için veya internette sürekli göz önünde bulunduğu için etkilerine inanıp bir ürünü kullanmayın! Ürün hakkında mutlaka bir uzmana, mutlaka bir doktora danışın!

Sıvı Kolajenin Yan Etkileri Nelerdir?


Bunun dışında gıda takviyelerinde dikkat etmeniz diğer bir nokta ise ürünlerin şeker içermemesi olmalıdır. Şeker başta olmak üzere bir tarafı düzeltirken diğer taraftan zarar veren maddeler ile dolu formüllerden uzak durun! Son olarak; Piyasada birden patlayan gıda takviyeleri hakkında üstad doktorların (Ender Saraç gibi, Osman Müftüoğlu gibi) yazılarını okuyun, videolarını izleyin! Ürünlerin içerisindeki etken maddeleri tek tek araştırın.


Tüm bu önerileri neden Collagen Lift Paris™ sayfasında okuduğunuzu biliyor musunuz? Çünkü bütünsel sağlık anlayışı ile yola çıkarak ürettiğimiz kolajen takviyelerimizde, en ince detaya kadar düşünerek en etkili formülü ortaya çıkardık! Toplum tarafından tanınan doktorların kollajen takviyesi dendiğinde tek referans ürün gösterilmemizi de tam olarak buna borçluyuz.


Peki Collagen Lift Paris™ Sıvı Kolajen Takviyesinin yan etkisi var mı?


Collagen Lift Paris™ ürünlerinin gerek test aşamasında gerek ise kullanan müşterilerimizin geri bildirimlerinde her hangi bir yan etki söz konusu değildir. Ancak hamile ve emziren kadınlar üzerinde test yapılmadığı için, hamile ve emziren kadınlara önerilmez. Sağlıklı günler dileriz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™