Normalleşme Sürecinde Bağışıklığın Önemi!

Geçirdiğimiz sosyal izolasyon döneminin ardında, duyurulan son karar ile normalleşme sürecine girdiğimizi öğrenmiş bulunmaktayız. Bu normalleşme kararı ile birlikte eğlence mekanları hariç olmak üzere, kafeler açılacak. Yakın çevremizle “mesafemizi koruyarak” da olsa görüşüp, dışarıda vakit geçirebileceğiz. Ancak yine de önlemlerimizi almakta fayda var.


Üç aydır yaşadığımız izolasyon sürecinin sebebi olan koronavirüs, virüsü taşıyan bireylerin öksürmeleri ve hapşırmaları sonucu ortama saçılan damlacıkların solunması ile bulaşmaktadır. Bu damlacıkların bulunduğu yüzeyler ve hava ile temasa geçildiğinde virüse yakalanma riskiniz artmaktadır. Normalleşme sürecinde de dışarısı ile herhangi bir temasta bulunulduğu zaman ellerin yıkanmadan yüz, göz, burun veya ağıza götürülmesi ile virüs bulaşabilme ihtimali halen devam etmektedir.

Bu süreçte de dikkat edilmesi gereken en önemli konu elbette bağışıklık sistemidir. Dengeli ve düzenli beslenmek, uyku düzenine dikkat etmek bağışıklık sistemini güçlendirmenin en temel noktalarıdır. Günde 6 ile 8 saat arası uyumak bedeninizin dinlenip yenilenmesi için yeterlidir. Dengeli beslenme konusu ise, gün içinde tükettiğimiz besinlerin değerlerini sürekli olarak kontrol etmiyoruz ve aslında vücudumuza tam olarak hangi değerleri aldığımızı bilemiyoruz. Böylelikle dengeli beslenip beslenmediğimizi de bilemiyoruz. Tam da bu noktada Collagen Lift Paris Vitality, içerdiği 500 mg Glutatyon ile size dengeli bir takviye imkanı sunuyor. Sağlıklı bir yaşam sürmek için vücuttaki glutatyon oranının sabit tutulması gerekmektedir.


Glutatyon içeren besinler kısaca brokoli, brüksel lahanası, lahana, karnabahar, avokado olarak sıralanabilmektedir. Fakat yetişkin bir insanın günlük olarak alması gereken glutatyon miktarı 500 mg olarak belirlenmiştir. Doğal besinler ile bu miktarı her gün karşılamak mümkün olmayacağı gibi, bu tüketimin farklı yan etkileri de olabilmektedir. Glutatyon seviyesini arttırmanın bir diğer yolu doğal takviyelerdir. Gelişen teknoloji, içilebilir glutatyon takviyesini en yüksek emilim oranına sahip bir ürün haline getirebilmemizi sağladı. Bu süreçte içilebilir takviyelere yönelmek, ulaşılabilirliği en yüksek, en sağlıklı yöntem olacaktır.


Virüslerden ve mikroplardan korunmak için kişisel temizliğinize, sosyal mesafenize ve ortak alan hijyenine önem vermenizi ve bağışıklığınızı artırmak için Collagen Lift Paris Vitality tüketmenizi tavsiye ederiz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™