Nemlendirici, Canlandırıcı Etki: Hyalüronik Asit!

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 (Yeni Coronavirus) ile mücadele sürecinin en önemli basamağı elleri sık sık su ve sabunla yıkamak veya dezenfektan ile temizlemektir. Fakat sürekli sabun ve dezenfektan kullanımı el cildinin kurumasına ve el egzamalarının oluşmasına yol açabilmektedir.


El dezenfeksiyonu, COVID-19 mücadele stratejilerinin en önemli parçalarından biridir ve bu süreçte en az 20 saniye boyunca ve düzenli olarak el yıkamak önerilmektedir. El yıkama için sabun tercih edilmesine rağmen, el dezenfektanları ve alkol, %70 gibi düzeylerde bu virüsün yayılma riskini azaltmak için kullanılabilmektedir.

Sabun, alkol, dezenfektan sıvıları ve suya sık maruz kalmak kuru cilde ve temas/kontakt dermatite (bir çeşit egzamaya) neden olabilmektedir. Kontakt dermatit; el cildinde kuruluk, kaşıntı, kızarıklık, küçük kabarıklıklar, ağrılı çatlaklara sebebiyet verebilir. Normalde de hassas veya kuru bir cilde sahip olan kişiler, ellerini günlük hayatındakinden daha fazla yıkadığı için, bu duruma özellikle duyarlı olabilir.Collagen Lift Paris, cilt kurumalarının önüne geçmek için en etkili yol olan Hyalüronik Asiti sizlere sunuyor! Red Carpet ve Luminous Gold ürünlerinin içeriğinde bulunan 100mg Hyalüronik Asit ile cildinizi içeriden besleyerek çok daha etkili bir yolla cildinizin kurumasını engelleyebilirsiniz.


Hyaluronik Asit cildin nemini korur ve kolajen sentezini muhafaza eder, cilde anti-aging açısından katkı sağladığından oral kullanım ayrıca faydalıdır. Hyaluronik Asit ve kolajenin daha yüksek seviyelerde bulunması, daha yumuşak, daha nemli ve canlı bir cilt anlamına gelir.


Sizler de kendinizi korurken cildinizin tahriş olmasından şikayetçiyseniz Hyalüronik Asit takviyeli ürünlerimizi kullanabilirsiniz.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™