Neden Sıvı Kolajen Kullanmalıyız?

En son güncellendiği tarih: Mar 10

Kolajen takviyesi seçiminde çeşitli ayrımlara dikkat ederek doğru collagen seçimi yapmanız gerekmektedir. Bu ayrımlar konusunda en çok dikkat edilmesi gereken üç ana başlık vardır. Bunlar kolajen kaynağı, kolajen tipi ve kolajen yapısı (formu) olarak üçe ayrılır.


Kolajen kaynağı ve kolajen tipi ile ilgili yazımızı https://www.collagenliftparis.com.tr/post/kolajen-secerken-nelere-dikkat-etmeliyiz buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.


Bu yazımızda sıvı, içilebilir kolajenin öneminden yani kolajen formlarından bahsedeceğiz.

Kolajen Hapı ve Sıvı Kolajen arasındaki farklar nelerdir?


Collagen Lift Paris™ İçilebilir Sıvı Kolajen


Bu sorunun cevabını aslında vücut anatomimiz ve bilim veriyor. Öncelikle likit yani sıvı kolajen ,kolajen hapına oranla çok daha hızlı kana karışıyor. Her sabah yemekten önce aç karna içildiği takdirde en iyi etkiyi en hızlı şekilde sağlıyor. Bunun yanı sıra Collagen Lift Paris™ formülü bir kolajen hapı şeklinde tasarlansaydı bir ampülü (10ml) 5 ila 10 adet hap (tablet) formuna eş değer olurdu. Dolayısıyla vücudumuzun günlük ihtiyacı olan 5000 mg kolajenin bilinen en sağlıklı yolu sıvı (içilebilir) kolajendir!


Bu doğrultuda sıvı kolajene dair aklınıza gelen ilk iki soruyu da hemen cevaplamamızı isterseniz aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:


Sıvı Kolajen güvenli midir?

https://www.collagenliftparis.com.tr/post/sivi-kolajen-guvenli-midir


Sıvı Kolajen kullanımı için en doğru zaman ne zaman?

https://www.collagenliftparis.com.tr/post/sivi-kolajen-kullanimi-iciin-en-dogru-zaman-ne-zaman

Aklınıza takılan her türlü soruyu ve fiyat bilgisi dahil ulaşmak istediğiniz her türlü bilgiyi web sitemizin iletişim bölümünden ve @collagenliftparisturkiye sosyal medya adreslerimizden mesaj yoluyla öğrenebilirsiniz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™