Medikal Cilt Bakımında Kolajenin Önemi

En son güncellendiği tarih: Mar 5

Collagen Lift Paris™ yalnızca doktorlar ve güzellik merkezleri ile çalışmasına rağmen Türkiye genelinde yaklaşık olarak 400 satış noktasına ulaşmış durumda. Eczanelerde veya online olarak satılmamasının getirmiş olduğu dezavantajı avantaja çevirerek ulaştığı bu başarının altında şüphesiz ki kaliteli olması yatıyor, çünkü ürettiğimiz sıvı kolajen gerçekten işe yarıyor.


Peki dermatoloji, plastik cerrahi ve medikal estetik sektörlerinde kendini geliştirmiş bu doktorlar ile nasıl çalışabiliyoruz?


Kolajenin cilt sağlığı, saç sağlığı, eklem sağlığı gibi faydalarının yanı sıra bir de cilt ile alakalı yapılan işlemlerde/operasyonlarda iyileşme sürecinin hızlanmasına yardımcı olma özelliği var. Bu özellik sayesinde doktorlarımız; deri ile alakalı yapılan her işlem sonrasında kullanılan ilaçlara ek, destekçi nitelikte sıvı kolajen takviyesi önermekte. Collagen Lift Paris™ ailesi olarak sizlerle buluştuğumuz ilk günden itibaren “bütünsel sağlık politikası” olarak bahsettiğimiz şey de tam olarak bu.

Cilt bakımına gittiğinizde cilt tipinize göre, isteğinize göre yapılan onlarca çeşit işlem vardır. Ancak bu işlemlerin neredeyse tamamının tek bir ortak özelliği bulunur: ciltteki kolajen üretimini canlandırmak. Medikal cilt bakım cihazlarının dahi gayesi bu yöndeyken vücudunuzu sıvı kolajen ile desteklemek sizlere ciddi bir anti-age etki sağlayacaktır.


Sizler de kendinize, sağlığınıza, cildinize önem veriyorsanız düzenli olarak cildinizi temizlemeyi, güneş ışınlarından olabildiğince kaçınmayı ve mutlaka Collagen Lift Paris™ kullanmayı unutmayın! Aklınıza takılan her türlü soru için lütfen Instagram (@collagenliftparisturkiye) hesabımızdan bize ulaşın.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™