Kolajen ve Glutatyon Bir Arada!

En son güncellendiği tarih: 3 gün önce

Kolajen ve Glutatyon’un Ortak Özellikleri Nelerdir?


Yaşlandıkça vücuttaki üretimi azalır!

Tıpkı cildimizdeki kolajen üretimi otuzlu yaşlardan sonra her sene %1 azaldığı gibi; vücudumuzdaki glutatyon üretimi de her sene azalmaktadır. Kolajen ve glutatyon kaybı vücudumuzda gözle görülür ve hissedilir sonuçlara yol açmaktadır. Kolajen kaybı ile cilt elastikiyeti, esneklik, nemlilik gibi cilt sağlığını doğrudan etkileyen cilt özelliklerinin kaybolmasının yanı sıra; kırışıklık artışı gibi bir problem de hızla kendini gösterecektir. Ancak bu olumsuzlukların tek sebebi maalesef kolajen kaybı değildir. Vücuttaki antioksidan yetersizliği de bu kolajen kaybını hızlandıracaktır. Şöyle ki; serbest radikaller düzenli moleküllerden elektron çalarak varlığını sürdürür. Bu çalınan elektron ise sahibi olduğu molekülü öldürecektir. Serbest radikaller bütün vücuda etki ettiği için cilt moleküllerinden elektron çaldığında bu doğrudan kolajen kaybı ile birlikte olumsuz bir etki yaratacaktır. Dolayısıyla yaşlanma karşıtı en güzel etki; vücudun kolajen kaybını tamamlamak ve vücudumuzdaki kolajen proteinlerine zarar veren serbest radikalleri en güçlü antioksidan olan glutatyon ile vücuttan atmaktır.


Her ikisi de vücutta doğal olarak bulunmaktadır!

Kolajen ve glutatyon insan vücudunda doğal olarak bulunan maddelerdir. Dolayısıyla takviye veya besin yoluyla alındığında vücuda yabancı bir madde girmiş olmaz. Zaten vücut tarafından tanınan içeriklere sahip bu takviyeler sıvı formda olmaları sebebiyle de hızlıca emilerek vücut tarafından en yararlı şekilde kullanılır.

Kolajen ve Glutatyon Bir Arada

Yaşlanmaya doğrudan etki eder!

Kolajenin ne olduğunu ve yaşlanma karşıtı uygulamalardaki önemini birçoğumuz artık biliyoruz. Yeni yeni duyduğumuz glutatyon ise sağlıklı yaşlanmak isteyenlerin bir numaralı tercihi oluyor. Kolajenin gözle görülür etkileri genellikle cilt üzerinde belli olur. Kolajen vücudumuzun en büyük organı olan derimize doğrudan etki ederken glutatyon içeriden çalışır. Bütün vücut sistemlerini (dolaşım, sindirim, sinir, boşaltım vs.) dolaşarak moleküllerin hasar almasını engellemeye yardımcı olur.


Collagen Lift Paris™ Vitality ile dünyada bir ilki gerçekleştirerek kolajen ve glutatyonu bir araya getirdik! Klinik araştırmalar sonucunda günlük ihtiyaç 500 mg olarak belirlenen glutatyonu, 5000 mg kolajene ekledik! Siz de Vitality™ ürünümüzü mutlaka denemelisiniz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™