Kolajen Krem Faydaları Nelerdir?

En son güncellendiği tarih: Mar 5

Ne yazık ki günümüz dünyasında birçok sektöre olduğu gibi; güzellik ve kozmetoloji alanında da, sektörün devleri kitlelere yön veriyor. Büyük reklam bütçeleri ile istedikleri hedef kitleye bütünüyle ulaşan bu dev firmalar sebebiyle çoğu zaman “gerçekten işe yarayan” ürünleri görmezden gelebiliyoruz. Hatta bu öyle büyük bir güç ki, trend olan her şeyi kendilerine uyarlayabiliyorlar. Tıpkı kolajen kremi gibi.


Kollajen vücut tarafından belirli bir yaştan sonra üretimi duran bir proteindir. Bu proteinin üretimi besin yoluyla artırılabilir veya ağız yoluyla takviye olarak alınabilir. Dolayısıyla kolajen kremi diye bir şey, ne yazık ki kalıcı çözüm içeren bir cilt bakım yöntemi değildir.


Yukarıdaki görselde kolajen liflerinin konumlandığı yeri görebilirsiniz. Sürdüğünüz cilt kremleri epidermis bölgesine temas edip, epidermis bölgesinde emilirken ağız yoluyla içilen sıvı kolajen takviyesi içeriden bir iyileştirme sağlar. Midede emilimi gerçekleşen kolajen peptitleri vücudun her yerine dağılarak cilt ve eklem hücreleri tarafından kullanılır.


Kolajen Kremi kullananlar hakkında bir internet taraması yapmak ister misiniz? Markalardan bağımsız olarak sıvı kolajen takviyesi kullananların ve kolajen kremi kullananların yorumlarını karşılaştırmanızı tavsiye ederiz. Bahsettiğimiz bu “büyük” markaların kolajen trendine ayak uydurabilmek adına cilt bakım kremlerine kollajen eklemesine lütfen aldırmayınız. Kolajen takviyesi ağız yoluyla veya enjeksiyon yolu ile yapılmalıdır.


Peki kremler hiç mi işe yaramaz? Tabii ki formüllerinde barındırdıkları nemlendirici ve besleyici nitelikteki özler cildiniz için oldukça yararlı olacaktır. Nem kaybınızı gidermek için, cilt kuruluğunuzu gidermek ve cilt temizliğinizi sağlamak için cilt bakım kremlerine ihtiyaç duyabilirsiniz.


Kırışıklıkların ve ince çizgilerin; kısaca yaşlanma belirtilerinin asıl büyük sebebi olan kolajen kaybınızı azaltmak, vücudunuza kolajen desteği saplamak için içerisinde 5000 mg kolajen barındırıdan Collagen Lift Paris™ ürünlerini deneyebilirsiniz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™