Kolajen Kadar Önemli: Hyalüronik Asit!

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Vücudumuzda tıpkı kolajen ve glutatyon gibi yaş aldıkça azalan bir molekül daha vardır: Hyalüronik Asit! Cildinizde dolgu veya dolgu maddesi olarak işlev gören jel benzeri bir molekül olan Hyalüronik asit, cilt hücrelerinde ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilir, mükemmel bir nemlendirici olarak kırışıklıkları azaltır ve pürüzsüzlüğü artırır. Bilimsel çalışmalar, Hyaluronic Acid’in cilt hidrasyonunu artırdığını, kolajen üretimini yükselttiğini ve cildin esnekliğini koruduğunu göstermiştir.


Tıpkı kolajen gibi 25 yaşımızdan itibaren vücut tarafından üretiminin azaldığını söylemiştik, azalan Hyaluronik asit seviyeleri yaşlanma sürecini doğrudan etkilediği bilinmektedir ve 40'lı yaşların ortalarına geldiğimiz zaman vücut, ihtiyaç duyduğu miktarın ancak yarısını üretebilmektedir.Biz Collagen Lift Paris™ ailesi olarak “Red Carpet” adlı kırmızı kutulu ürünümüzde kolajenin yanında bir de Hyalüronik Asit ekleyerek cildinizin nem oranını yükseltmeyi, cilt kuruluğu azaltmayı amaçladık. Böylece kolajenin faydalarının yanı sıra; cildin nemini korumayı, alınan kolajen sentezini muhafaza etmeyi ve ciltteki anti-aging etkiyi hızlandırmayı amaçladık. Hyaluronik Asit ve kolajenin daha yüksek seviyelerde bulunması, daha yumuşak, kırışıklıklara ve ince çizgilere karşı dirençli bir cilt anlamına gelir ve maksimum etki için sıvı formda, ağız yoluyla tüketilmesi tavsiye edilir.


Hyaluronik Asit cilde olan faydaları dışında; yara iyileştirmeye katkı sağlar, göz altı torbalarını giderici özelliği vardır, kolajen liflerinin oluşmasına ve korunmasına yardımcı olur, eklemlere esneklik verir.


Tüm cilt tiplerinde aynı sonucun alındığı, 25 yaşından sonra herkesin mutlaka ihtiyaç duyduğu Collagen ve Hyaluronic Acid’i; Collagen Lift Paris™ olarak Red Carpet adlı ürünümüzde C Vitamini ve Akdeniz Yosunu desteğiyle birleştirdik, yaşlanma karşıtı günlük ihtiyacınızı 10ml bir ampülde giderdik. Siz de Collagen Lift Paris™ ile gençleşmek için “Satış Noktalarımız” bölümünden kendinize en yakın satış noktasını seçerek iletişime geçebilir, sağlığınız için Collagen Lift Paris™ Red Carpet’e sahip olabilirsiniz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™