İlklerin Markası Collagen Lift Paris™

En son güncellendiği tarih: Mar 5

5000 mg kolajen, 60 mg c vitamini, 5000mg akdeniz yosunu içeren Siyah Standart Kutu ile yola çıktığımız güzellik sektöründe her zaman yenilikçi ve öncü firma olmaya özen gösterdik. Sizlerden aldığımız geri bildirimler ışığında bir sonraki ürünümüzü tasarlayarak kendimizi her daim bir adım öne taşıdık. Yalnızca doktorlar ve uzmanlar ile çalışmamızda bunun payı oldukça büyük.


Nem oranı eksik cilde sahip olanların taleplerini göz önünde bulundurarak formülümüze 100 mg Hyalüronik Asit ekledik! Böylece kolajenin muhteşem etkisine bir de nemlendirici, parlatıcı takviye ekledik. Bu ürünümüz ile Fransa’nın en ünlü güzellik ödülünün sahibi olduk! Sizler de kuru bir cilde sahipseniz Red Carpet ürünümüzü tercih edebilirsiniz.Haklısınız, yaşlanmanın belirtisi sadece kırışıklık değil! Söylemlerinize hak vererek bütüncül anti-age etkinlik hedefledik ve dünyada bir ilki gerçekleştirdik: glutatyon destekli sıvı kolajen takviyesi Vitality’i ürettik! Collagen Lift Paris™ Vitality ile yorgunluk, alkol-sigara zararları, fast-food zararları gibi serbest radikallerin sebep olduğu tüm sorunları ortadan kaldırmayı amaçladık!


Bu üç ürünümüz ile bizi kolajen takviyeleri arasında zirveye taşıdığınız için başta siz kullanıcılarımız olmak üzere tüm doktorlara ve güzellik uzmanlarına teşekkür ederiz. Ancak “en iyi sıvı kolajen markası” ünvanı bile Collagen Lift Paris™’i durduramaz! Aralık ayı ile birlikte eşi benzeri görülmemiş, gerçek bir mucize ile karşınıza çıkıyoruz. Türkiye’ye Altın Eğrelti Otu’nu getiriyoruz!


Altın Eğrelti Otu nedir? Altın Eğrelti Otu ne işe yarar? Gibi sorularınız için ilgili blog yazımızı https://www.collagenliftparis.com.tr/post/altın-eğrelti-otu-polypodium-leucotomos-nedir okuyabilirsiniz. Polypodium Leucotomos, Glutatyon, Hyalüronik Asit destekli bu mucizevi sıvı kolajen takviyesi cilt problemleriniz başta olmak üzere UV güneş ışınları kaynaklı problemleri yok etmeye geliyor! Sedef, vitiligo, dermatit gibi rahatsızlıkların tedavisine yardımcı nitelikteki bu ürünü çok yakında kliniklerden ve seçkin güzellik merkezlerinden satın alabilirsiniz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™