İçilebilir Güneş Kremi Luminous Gold!

Cilde en fazla zarar veren unsurlardan biri UV güneş ışınlarıdır. Collagen Lift Paris™’in en yeni ürünü olan Luminous Gold, kullanılan güneş kremlerinin de içeriğinde var olan Polypodium Leucotomos ile cildi, güneş kremlerinin etkisi gibi geçici süreli olarak dışarıdan değil, kalıcı olarak içeriden onarmayı hedeflemektedir. Luminous Gold’un birçok değerli bileşenden oluşan formülünde dikkat çeken 500 mg Altın Eğrelti Otu sayesinde, görüntüsü ile sizleri rahatsız eden güneş lekelerinize meydan okuyabilirsiniz!

Collagen Lift Paris™ ürünleri içilebilir formdadır. Aç karnınıza yarın su bardağı suya karıştırarak tüketeceğiniz Collagen Lift Paris™, bağırsaklarınız tarafından emilir ve emildiği andan itibaren biyoyararlanım oranı %99’a ulaşabilmektedir.


Collagen Lift Paris™ ailesi olarak olarak sizlere son ürünümüz olan ve uzmanların, doktorların “mucize niteliğinde” diye bahsettiği Luminous Gold ürünümüzü sizlere sunduk. Luminous Gold, yaz aylarında güneşin yaydığı zararlı ışınların cildinize olumsuz etki vermesini bir kalkan görevi üstlenerek engelleyecektir. Aynı zamanda içerdiği eşsiz bileşenler ile lekesiz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Daha fazla bilgi için bizlere İnstagram hesabımız (@collagenliftparisturkiye) üzerinden ulaşabilir, tüm sorularınıza ücretsiz olarak yanıt alabilirsiniz.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™