Herkes Collagen Lift Paris™ Luminous Gold'u Konuşuyor!

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Collagen Lift Paris Türkiye olarak sizlere sunduğumuz devrim niteliğindeki ürünümüz Luminous Gold’un, sizler tarafından çok beğenilmesinin haklı gururunu yaşıyoruz!


İçerdiği bileşenler ile adından söz ettiren Luminous Gold’un en büyük sırrı, yüksek antioksidan ve anti enflamatuar etkinliği ile cilt ve beden üzerinde çeşitli olumlu etkilere sahip olan, güneş hasarını azaltmaya ve güneşin zararlı ışınlarından korunmaya yardımcı olan ve cildin korunmasını destekleyen Altın Eğrelti Otu’na sahip olmasıdır.


Müşterilerimizden aldığımız harika geri dönüşlerin yanı sıra; Womens Fitness, Marie Claire, İnstyle, Trendus, OTC News gibi dergiler de hakkımızda konuşanlar arasında.“…Yüksek antioksidan ve anti enflamatuar etkinliği ile cilt ve beden üzerinde çeşitli olumlu etkilere sahiptir. Altın Eğrelti Otu güneş hasarını azaltma ve güneşin zararlı ışınlarından korunmaya yardımcı olur, yüksek antioksidan etkinlik ile serbest radikal hasarından cildin korunmasına destek olur…”

-Womens Fitness Dergisi


“…Yapılan araştırmalar, altın eğrelti otunun ciltte güneşin zararlı ışınlarının yarattığı hasarı ve buna bağlı yaşlanma etkisini azalttığını, reaktif oksijen türü serbest radikal hasarına karşı da cilt dokusunu koruduğunu ortaya koyuyor...”

-Marie Claire Dergisi


“…Sıvı formuyla yüksek emilime sahip Altın Eğrelti Otu anti aging bir üründe olması gerekenleri içerisinde barındırırken, Kolajen, C Vitamini, Glutatyon, Akdeniz yosunu ve Hyaluronik asit ile cildin pekçok ihtiyacını tamamlamayı hedefliyor. Collagen Lift Paris Luminous Gold, leke karşıtı ve yüksek antioksidan etkinliğiyle güneş koruyucu olarak da tercih edilebiliyor…”

-Instyle Dergisi


Sizler de Türkiye'de uzmanların önerdiği tek kolajen markası olan Collagen Lift Paris'in çığır açan yeni ürünü Luminous Gold’un efsanevi faydalarını görmek istiyorsanız Satış Noktalarımıza uğrayabilirsiniz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™