Her Derde Deva: Dulavrat Otu ve Hindiba Kökü

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Aylar süren ar-ge çalışmalarımız sonucunda birbiri ile sinerjik etki (birlikte daha güçlü etki) yaratan 10 maddeyi bir araya getirdik ve Collagen Lift Paris™ Detox formülünü elde ettik. Detoks tarifimizde yer alan bu iki bitkiyi ise sizler için biraz daha öne çıkarmak istiyoruz.

Besin değeri en yüksek olacak şekilde formülümüze eklediğimiz Dulavrat Otu ve Hindiba Kökü’nün faydaları saymakla bitmiyor. Gelin isterseniz kısaca bu bitkiler hakkında bilgilenelim.


Dulavrat Otu, papatya grubundan bir bitki olup iyileştirici etkiye sahip antioksidanlar içerir. Detoksifikasyon ve dolaşımı hızlandırmada son derece etkili olan dulavrat otu lenfatik sisteminizi güçlendirir ve diyabet ile savaşır.

Hindiba Kökü ise lif açısından yüksek bir besin olma özelliğine sahip olduğu gibi K, A, C vitaminlerini de bünyesinde barındırır. Kolestrolü düşürmeye yardımcı olarak kilo verme sürecinizi hızlandırır.

Bu besinleri doğru tüketmek çok önemlidir, çoğu insan çeşitli detoks çaylarında kullanarak (kaynatarak) besin değerini düşürür ve etkili-sağlıklı sonuçları alamazlar. Oysa vücudu toksinlerden temizleyerek metabolik detoks etkisi sağlamakta bu bitkiler oldukça önemli rol oynamaktadır. Özellikle Dulavrat Otu ve Hindiba Kökü; Keçisakalı Otu ve Karahindiba ile etkileşime girdiğinde detoksifikasyon anlamında mükemmel sonuçlar verir.

Peki nedir bu detoksifikasyon? Aslında tam olarak vücudunuzun toksinlerden, ağır metallerden, plastiklerden arınarak ödemlerden kurtulması işlemine detoksifikasyon denir. Yediğimiz her besinde, soluduğumuz havada dahi atık tehlikesi ile karşı karşıya iken; senede 3 veya 4 defa detoks kürü yapmak oldukça yararlı olacaktır.


Dulavrat Otu ve Hindiba Kökü bitkilerinin bilinen faydaları şu şekildedir;

-Kolesterolü düşürmeye yardımcı olur. -Kanser hücreleri ile mücadele eder. -Göz sağlığına etki eder. -Ödem attırır. -Kilo vermeye yardımcıdır. -Lenfatik sistemi güçlendirir. -Diyabet ile mücadele eder. -Cilt hastalıklarının iyileşmesine yardımcı olur.

Collagen Lift Paris™ Detox ürününü ve içeriğinde de bulunan bu bitkileri mutlaka araştırmanızı ve yarattığı mucizelere Detox ürünümüzü deneyerek tanık olmanızı öneriyoruz! Tüketim önerisi almak için uzmanınıza danışmayı unutmayın!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™