Hastalıklara Karşı Vitality ile Korunun!

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Kış geldi çattı. Havaların soğumasıyla birlikte bağışıklığı düşük insanların hasta olması da an meselesi diyebiliriz. Şimdi, “Hasta olmamak için neler yapmalıyız?” sorusunu yazımızda cevaplayacağız.


  1. Bol bol su için. Her mevsimde olması gerektiği gibi, kış aylarında da vücudumuzun ihtiyacı olan suyu karşılamak çok önemli.

  2. Düzenli ve kaliteli uyumaya özen gösterin. Tamamen ışıksız bir ortamda uyumak büyüme hormonunun yeterli salgılanması için en ideal ortamdır.

  3. Düzenli olarak yürüyün veya spor yapın. Unutmayın düzenli egzersizler bağışıklık sisteminizin güçlenmesine yardımcı olur.

  4. Mevsime uygun şekilde beslenin, yiyeceğiniz sebze veya meyvelerin zamanı mı değil mi, bunları öğrenin. Tabağınızda en az 3 farklı renk olsun ki çeşitlilikli ve dengeli beslenebilin.

  5. Her gün bir avuç kadar yağlı tohum tüketin. Fındık, fıstık, ceviz veya badem tüketmek, magnezyum, çinko gibi bağışıklık sistemine yardımcı olan mineralleri almanızı sağlar.Hastalığa yakalanmanın en büyük sebebi bağışıklık sisteminin zayıf kalmasıdır. Bağışıklık sistemini destekleyecek şekilde beslenmenin yanı sıra, dışarıdan destek de almak gerekli olabilir. Aldığımız her nefeste, yediğimiz her yemekte hatta içtiğimiz suda dahi bulunan düzensiz moleküller vücudumuzu yavaş yavaş yıpratır ve hastalıklara kapı açabilir. Serbest Radikaller olarak adlandırılan bu düzensiz moleküller; halsizlikten uyku düzensizliğine, hızlı yaşlanmadan kansere kadar birçok problemin temel sebebini oluşturur. Bu azılı düşmanlar ile vücudumuz durmaksızın savaşır. Vücudumuzun bu savaştaki en büyük kozu ise antioksidanlar olacaktır. Vücut sistemlerinin onarımında vücut antioksidanlara ihtiyaç duyar. En güçlü antioksidan olarak bilinen glutatyon ise serbest radikallerin en büyük düşmanıdır.


Collagen Lift Paris™ Vitality, Vitamin C içerir. Vitamin C, glutatyon ile birlikte hücrelerdeki serbest radikallerin düşmanı güçlü bir antioksidandır ve bağışıklığınızı güçlendirmeye yardımcı olur. Hastalıklara Collagen Lift Paris™ Vitality ile savaş açabilirsiniz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™