Hangi Kutu Ne İşe Yarar?

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Collagen Lift Paris™ ailesi olarak kendinize en uygun kolajen takviyesini kullanmanız için sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Belirtmek isteriz ki Detox ürünümüz dışındaki tüm ürünlerimiz aynı oranda -5000 mg- kolajen içermektedir. Kolajen miktarları aynı olsa da etkileri ve etki alanları, kullanan kişinin cilt tipine göre farklılık gösterebilmektedir. Collagen Lift Paris™ kolajen takviyelerini inceleyelim.


Collagen Lift Paris™ Luminous Gold ürünü içeriğinde 5000mg kolajenin yanı sıra 500mg altın eğrelti otu, 100mg C Vitamini, 15mg E vitamini, 50mg glutatyon, 100mg hyalüronik asit, 3000mg akdeniz yosunu içermektedir. Luminous Gold’un en geliştirilmiş özelliği güneşe karşı kalkan görevi görmesidir. Bu ürün cilt lekeleriniz ile savaşmasının yanı sıra; sedef, egzema ve vitiligo gibi cilt rahatsızlıklarının tedavisinde de harika bir destekleyici takviye konumundadır. Collagen Lift Paris™ Luminous Gold hakkında daha detaylı bilgi için; https://www.collagenliftparis.com.tr/post/collagen-lift-paris-luminous-gold-nedir linkini inceleyebilirsiniz.


Collagen Lift Paris™ Red Carpet ürünü; 5000mg kolajen, 100mg Hyalüronik Asit, 60mg C Vitamini ve 3000mg Deniz Yosunu içermektedir. Prestijli Fransız “Victoire de la Beauté” Ödülü’nü kazanan Red Carpet, kozmetik cerrahi operasyonlarında da sıklıkla kullanılan Hyalüronik Asit ile cildinizin nem ve dolgunluk kaybını gidermeyi amaçlamaktadır. Red Carpet hakkında daha detaylı bilgi için; https://www.collagenliftparis.com.tr/post/kolajen-kadar-onemli-hyaluronik-asit linkini inceleyebilirsiniz.

Collagen Lift Paris™ Vitality ürünü de içerdiği 5000mg kolajenin yanı sıra 500mg glutatyon içermektedir. Glutatyonun da vücut için kolajen kadar önemli olduğunu belirtmek isteriz. Bu ikilinin yanı sıra Vitality, 60mg C Vitamini ve 10mg Çinko da içermektedir. En güçlü antioksidan olarak bilinen glutatyon ile kolajeni bir araya getirerek dünya üzerinde bir ilki gerçekleştiren Collagen Lift Paris™, cildinizin kolajen kaybını tamamlarken vücudunuzun ihtiyacı olan antioksidan miktarını karşılamayı amaçlar. Vitality hakkında daha detaylı bilgi için; https://www.collagenliftparis.com.tr/post/kolajen-ve-glutatyon-bir-arada linkini inceleyebilirsiniz.


Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu ürünü de 5000mg kolajen, 60mg C Vitamini ve 50mg Deniz Yosunu içermektedir. Siyah Kutu günlük kolajen ihtiyacınızı bütünüyle karşılarken içerdiği Deniz Yosunu ile detox etkisi sağlamaktadır. 60mg C Vitamini ile günlük C Vitamini ihtiyacınızın büyük bir çoğunluğunu karşılayan Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu, cildinizi yenileme ve kırışıklıklarınızı yok etme amacı ile üretilmiştir. Siyah Kutu hakkında daha detaylı bilgi için; https://www.collagenliftparis.com.tr/post/deniz-yosununun-cilt-ve-sac-sagliginiza-faydalari linkini inceleyebilirsiniz.


Collagen Lift Paris™ Detox, içeriğinde 5000mg Akdeniz Yosunu (Algue Ulva rigida), 50mg verisol kolajen, 50mg Huş Ağacı Yaprağı, 50mg Karahindiba Kökü, 50mg Keçi Sakalı, 50mg Dulavrat Otu Kökü, 50mg Enginar, 50 mg Hindiba, 50mg Yeşil Çay, 50mg Ananas ve 50mg Elma Sirkesi bulundurarak ödemler ile adeta savaşıyor diyebiliriz! Detox ürünü, bağırsak hareketlerini düzenleyerek sindirime yardımcı olur ve egzersiz ile birlikte düzenli olarak kullanıldığında kilo vermeye de yardımcıdır. Detox hakkında daha detaylı bilgi için; https://www.collagenliftparis.com.tr/post/saglikli-bir-vucut-saglikli-bir-yasam-karsinizda-collagen-lift-paris-detox linkini inceleyebilirsiniz.


“Kendi cilt tipime uygun kolajeni nasıl seçeceğim” diyorsanız, https://www.collagenliftparis.com.tr/satis-merkezleri linkini inceleyerek size en yakın satış merkezimizi arayarak, ücretsiz bir şekilde gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Collagen Lift Paris™ ile yaşlanmayı geciktirin!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™