Güzellik Merkezleri Yeniden Hizmete Açılıyor!

Tüm dünyada etkisini gösteren ve devam eden; fiziksel temas, solunum gibi yollarla oldukça hızlı bir şekilde bulaşan Koronavirüs salgınının halk sağlığı açısından oluşturduğu riski kontrol altına alınması amacıyla Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulunun önerileri ve talimatları doğrultusunda güzellik merkezlerinin faaliyetleri 21.03.2020 tarihi itibariyle geçici süreliğine durdurulmuştu.


Yaşanılan süreçte gelinen noktada kaydedilen olumlu gelişmeler ile Güzellik Merkezleri faaliyetlerinin kısıtlanmasına yönelik tedbirler 04.05.2020 Pazartesi günü değerlendirilerek, güzellik merkezlerinin Koronavirüs salgının etkileri gözetilerek belirlenecek kurallara uyulması kaydıyla 11.05.2020 tarihinde faaliyete geçebileceklerine ilişkin karar verilmiştir.


Collagen Lift Paris ürünlerinin satış noktası olan güzellik merkezlerine https://www.collagenliftparis.com.tr/satis-merkezleri linkine tıklayarak ulaşabilir, ürün temini yapabilir ve sağlığınız için Collagen Lift Paris tüketmeye başlayabilirsiniz.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™