Güneşin Zararlı Etkilerini Altın Eğrelti Otu ile Yok Edin!

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Güneş dünyanın en büyük ısı, ışık ve enerji kaynağıdır. Hayatın sürdürülebilmesi, canlıların var olabilmesi için gereklidir. Güneş ışınlarının her konuda olduğu gibi, cilt üzerinde pek çok önemli fonksiyonu bulunmaktadır. Ancak özellikle son yıllarda deri üzerinde oluşturduğu olumsuz etkilerinin fark edilmesiyle beraber güneşten korunmanın gerekliliği ortaya çıkmış bulunmaktadır. Güneşten gamma ışınları, X ışınları, ultraviyole ışınlar(UV), gün ışığı, kızıl ötesi ışınlar, radyo dalgaları ve mikrodalgalar halinde ışınlar yayıldığı bilinmektedir. UV ışınları dışında olanlar, dünya üzerinde çok küçük miktarlarda bulunduğu için ve enerjileri oldukça düşük olduğu için cilde önemli bir etki etmemektedirler. Güneşten gelen bu ışınlarla birlikte ciltte üst deri tabakası 2-4 kat kalınlaşır ve ince/kaba kırışıklıklar; lekeler, damarlanmalar ve kurumalar oluşur. Aynı zamanda cilt kanserleri de doğrudan güneşe maruz kalmak ile ilgilidir.


Yaz bitti ve böylelikle güneşin olumsuz etkileri de azaldı. Şimdi sırada cildimizi güneşin kötü etkilerinden arındırmaya sıra geldi. Peki ne yapmalıyız? Cildimiz için en önemli yapıtaşlarından birisinin kolajen olduğunu artık biliyoruz. Fakat her kolajenin aynı etkiyi yaratmayacağını yeniden hatırlatmak isteriz. Mucize niteliğinde bir ürün olan Collagen Lift Paris™ Luminous Gold, içerdiği Altın Eğrelti Otu ile cildinize ihtiyacı olan desteği sağlayacak.Altın Eğrelti Otu (Polypodium Leucotomos) insan bedenine sağladığı faydaları ile bilim insanlarının hala araştırmalarını sürdürdüğü bir bitkidir. Yüksek antioksidan ve anti enflamatuar etkinliği ile cilt ve beden üzerinde çeşitli olumlu etkilere sahiptir. Bu mucizevi bitkinin bilinen faydaları arasından en önemlilerinden birisi de güneş hasarını azaltmaya ve güneşin zararlı ışınlarından korunmaya yardımcı olmasıdır. Altın Eğrelti Otu ekstresi güneşin zararlı ışınlarından kaynaklı ciltte oluşan hücresel değişikliklerin inhibe edilmesine oldukça yardımcı olur. UV ışınlarına maruz kalmadan önce, maruz kalınan sırada ve sonrasında sağlıklı DNA fonksiyonlarını teşvik eder. Güneşin zararlı ışınlarının cilt üzerinde sebep olduğu kırışıklık, pigmentasyon, güneş lekeleri, cilt elastikiyetinin azalması, cilt dokusunun bozulması gibi şikayetlerde de iyileşmeye yardımcı etki gösterir.


Siz de cildiniz için bir şeyler yapmak istiyorsanız hemen Collagen Lift Paris™ Luminous Gold edinin. Kış aylarında uygulayacağınız 3 aylık Luminous Gold kürü ile cildinizi kötü etkilerden arındırabilir ve bir sonraki yaza hazır hale getirebilirsiniz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™