Glutatyon Ampül ve Faydaları

En son güncellendiği tarih: Mar 5

Bilinen en güçlü anti oksidan olan Glutatyon’u takviye olarak vücudumuza almamızın birden fazla yolu vardır. Glutatyon Tedavisi veya Glutatyon Terapisi adıyla sık sık gündeme gelen bu takviyenin yararları saymakla bitmez. Son dönemde glutatyon hapı, glutatyon enjeksiyon gibi formların yanında glutatyon ampülleri de oldukça dikkat çekmeye başladı.


Ağız yoluyla alınan glutatyonun en yararlı formu olan hidrolize yani sıvı glutatyona Collagen Lift Paris™ aracılığı ile ulaşmak mümkün. Collagen Lift Paris™ ailesinin Vitality adını verdiği ürünün formülünde 5000 mg kolajenin yanında 500 mg glutatyon bulunmaktadır. Bu oran, bir kişinin ihtiyacı olan günlük kolajen ve glutatyonu karşılamaktadır.

Glutatyonun ampül formu ve içeriği ile Collagen Lift Paris™ ailesi olarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik. Vitality ürünümüze yakın faydayı sağlayan ve sıvı formda bulunan benzeri ürün henüz bulunmuyor. Bu benzersizlik hem kullanım şekli olarak hem de içerik olarak büyük bir ayrıcalık sağlıyor.


5000 mg kolajen destekli glutatyon tüpleri ile bağışıklıklığınızı güçlendirebilir, vücut sisteminize destek vererek enerji performansınızı artırabilir, güzel bir uyku çekebilirsiniz! Özellikle büyük şehirlerde yaşayanların ve alkol-sigara gibi alışkanlıkları olanların kullanması gereken Vitality, bu etmenlerin sebep olduğu serbest radikaller ile savaşır! Böylece vücudunuzdan toksinleri ve ağır metalleri temizler!


En güçlü antioksidan için, Türkiye’nin en sevilen Kolajenini seçin!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™