Fibroblast Uyarımı ile Ciltte Elastik Etki (Elastin & Kolajen)

En son güncellendiği tarih: Mar 5

Doğru formüle sahip sıvı kolajenler, cildimizde kolajen ve elastin üreten fibroblastları tetikleyerek vücudumuzun bu proteinleri üretmesine katkıda bulunur. Elastin tıpkı collagen gibi, cildin esnek fakat aynı zamanda sıkı kalmasına yardımcı olur. Sıvı kolajen tüketimi ile uyarılan fibroblastlar, kolajen üretimi ile birlikte elastin üretimine de katkıda bulunur.


Genç bir ciltte oldukça fazla bulunan bu iki protein, cildimizin esnek, elastik, canlı ve pürüzsü olmasını sağlar. 25 yaşımızdan itibaren elastin ve kolajen kaybımız bağladığı için kırışıklıklar, sarkmalar ve elastikiyet kaybı boy gösterir. Bu kaybı beslenme düzeninizi değiştirerek azaltmak da mümkündür ancak, vücuda tamamen ihtiyacı olan kollajeni vermek ağız yoluyla alınan kolajen takviyelerinden geçmektedir.


Besinler yoluyla kolajen üretiminizi artırmak istiyorsanız bu konu hakkında düzenlediğimiz yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz. Buraya tıklayarak ilgili yazımıza gidebilirsiniz.


Sizler de en sağlıklı yoldan kolajen üretiminizi tetiklemek; cilt kırışıklıklarınızdan, saç dökülmelerinizden, selülit probleminizden kurtulmak istiyorsanız mutlaka Collagen Lift Paris™ deneyiniz. Diğer kolajen markalarını kullanıp memnun kalmayanları veya bir fark olmadı diyenleri, ürünümüzü denemeleri için özellikle bekliyoruz.


Hidrolize Tip 1 Sığır Kolajen Peptitleri içeren Collagen Lift Paris™; 5000 mg collagen oranıyla Glutatyon, Hyalüronik Asit gibi farklı formül seçenekleri ile sizlerle! Kendiniz için en doğru kolajeni seçmek için “Bana Hangi Kolajen?” blog yazımızı okuyabilir, aklınıza takılan her türlü soruyu instagram üzerinden sorabilirsiniz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™