En İyi Sıvı Kolajen Takviyesi!

En son güncellendiği tarih: Mar 12

Sağlığımıza en büyük destekçilerden biri olan, cildimizi emanet ettiğimiz Collagen Lift Paris™, %98 olumlu geri dönüş oranı ile sıvı kolajen çeşitlerinin içerisinde en yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahip firmaların başında gelmektedir.


Ürünlerinde bulunan 5000 mg (5 gram) kolajenin yanı sıra formülünde -çeşitli ürünlerinde- kolajene destekçi olarak 100 mg Hyalüronik Asit, 60 mg C vitamini, 3000+ mg Akdeniz Yosunu ve 500 mg Glutatyon barındırır. Bu noktada Vitality ürünü diğerlerinden ayrılabilir çünkü başlı başına bir Glutatyon Takviyesi 500 mg Glutatyon içerirken, Collagen Lift Paris™ bunu kolajen ile birlikte sunmaktadır. Bu da daha önce eşi görülmemiş, devrim niteliğinde bir formül ortaya çıkarmıştır.

Collagen Lift Paris™ en prestijli güzellik ödülü olan Victorie de la Beaute’yi kazandığından bu yana yazılı basında adından sıkça söz ettirmektedir. Yine sektörel bazda en prestijli dergiler olan Instyle, Marie Clarie, Trendus ve Vogue tarafından markamız çok sıkı takip edilmektedir. Ödüllü ürünümüz Red Carpet ile çıkan haberleri aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz:


Instyle: https://www.instyle.com.tr/collagen-lift-paris-fransanin-en-prestijli-guzellik-odulunu-kazandi-16375


Trendus: https://www.trendus.com/collagen-lift-paris-fransanin-en-prestijli-guzellik-odulunu-kazandi-41943


Marie Clarie: https://www.marieclaire.com.tr/collagen-lift-paris-fransanin-en-prestijli-guzellik-odulunu-kazandi/Ayrıca Collagen Lift Paris™’in devrim niteliğinde bir formüle sahip olduğundan az önce bahsetmiştik, sektörün zirvesinde yer alan Vogue Dergisi’nin Vitality görsellerimizi kullanarak içilebilir sıvı kolajen hakkında yazdığı yazıyı okumak isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:


Vogue: https://vogue.com.tr/haber/cilt-problemlerine-pratik-cozum-collagen-lift-paris

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™