Elma Sirkesinin Faydaları Nelerdir?

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Collagen Lift Paris™ Detox ürününde bulunan, detoks suyu yapımında sıkça kullanılan ve detoks kürlerinin vazgeçilmezi olan elma sirkesi nelere iyi gelir bundan kısaca bahsedelim. Öncelikle şunu bilmenizi isteriz ki elma sirkesinin tek başına mucizeler yarattığı bilimsel olarak ispatlanmamıştır. Çünkü elma sirkesi sinerjik etki içerisinde diğer besinlere yardımcı etki gösterir!


Her detoks yardımcı besininde olduğu gibi yalnızca elma sirkesinden medet umulamaz. (Mutlaka bir diyet ve spor ile desteklenmelidir)Elma sirkesi sinerjik etki ve doğru beslenme neticesinde kilo vermenize, yağ yakmanıza ve bölgesel incelmenize katkı sağlar.


Elma Sirkesi

Tıpkı Collagen Lift Paris™ Detox içerisinde bulunan Hindiba Kökü gibi, tip 2 diyabet ile savaşarak kan şekerinizi dengeler. Yine de ilaç kullanan diyabet hastaları, kullandıkları her besin takviyesini doktorlarına danışarak tüketmelidir! İnternetten edinilen bilgileri mutlaka bir uzman onayından geçirmenizi önermeyi, Collagen Lift Paris™ ailesi olarak kurumsal sorumluluk sayarız.
Bunun dışında kolesterolü düşürmeye ve kalp rahatsızlığı riskini azaltmaya yarayan elma sirkesini salatalarınızdan eksik etmeyiniz! Çünkü Harvard merkezli bir araştırma, salatasına daima sirke ekleyen insanların kalp rahatsızlıkları sebebiyle daha az doktora gittiklerini ortaya çıkardı. Lezzetli ve sağlıklı!


Peki elma sirkesi hakkında bilinen yanlışlar nelerdir? Elma sirkesini saf olarak her sabah aç karna içmek mide için ciddi bir tehlikedir! Kilo verdirmez! Yağ yaktırmaz! Sinerjik etki olmadan hiçbir faydası ispatlanamamış bu besin, en az bir veya iki bitki özü ile birlikte tüketilmelidir! (Mantıken tıpkı salatada olduğu gibi) Collagen Lift Paris™ Detox ile vücudunuzun ihtiyacı olan elma sirkesini, sinerjik etkili (bir araya geldiklerinde işlevleri artan) 10 besin maddesi ile bir araya getirdik! Siz de en etkili detoks suyunu merak ediyorsanız, satış noktalarımızdan bilgi almayı unutmayın!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™